Харків

Сторінка 5: Стоматологи в Харкові

Лікар Стоматолог Морозова Світлана Миколаївна на Doc.ua
Здійснює лікування каріозних пошкоджень зуба, проводить реставрацію зубів (повну, часткову), знімає зубні відкладення. Також веде прийом дітей.
Віта, медичний центр
пр. Гагаріна, 43на карті
Слобідськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Стоматолог Пилипенко Дмитро Володимирович на Doc.ua
Дмитро Володимирович є фахівцем в рамках загальної стоматології, виконує весь спектр лікувальних маніпуляцій в терапевтичній стоматології, займається протезуванням зубного ряду, проводить видалення корінних і молочних зубів.
Лікар Стоматолог Мурадова Альбіна Абдурахмановна на Doc.ua
Стоматолог займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтиту, гінгівіту. Застосовує терапевтичне лікування (зокрема вектор-терапію в лікуванні тканин пародонту). Також займається професійною гігієною порожнини рота, відбілюванням, лікуванням каналів
Лікар Стоматолог Зінов'єва Марія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює у напрямку терапевтична стоматологія: ефективно лікує періодонтит, пульпіт, пародонтоз, глосит і т.д., проводить мікропротезування, відбілювання і прямі реставрації зубів.
Фенікс
вул. Роганська, 3на карті
Індустріальнийм. Індустріальна
Лікар Стоматолог Воронова Ірина Віталіївна на Doc.ua
31рік досвіду
Реставрує тверді тканини зубів, а також їх ускладнення (пульпіт, періодонтит). Проводить гігієну порожнини рота професійними засобами, лікує каріозні пошкодження зубів.
Лікар Стоматолог Насанкіна Олена Іванівна на Doc.ua
Головний лікар «Вівастом», фахівець в області ортопедичного лікування. Займається діагностикою та профілактикою дефектів зубного ряду і відновленням втрачених зубів. Величезний досвід дозволяє успішно використовувати сучасні методики, технології і матеріали, завдяки яким, зубний ряд відновлюється швидко і ефективно.
Стоматологія «Вівастом»
вул. Кооперативна, 5на карті
Основ’янськийм. Площа Конституції
Лікар Стоматолог Феденко Алла Вікторівна на Doc.ua
Стоматолог, ортопед, терапевт, має вищу категорію, головний лікар стоматології «Leo-Dent». Займається протезуванням і шинуванням зубів, прямими реставраціями для відновлення зубів за кольором і формою.
Лео дент

Если пациент остается на лечение, консультация входит в его стоимость.

пр. Московський, 137, 5 поверхна карті
Салтівськийм. Захисників України
Лікар Стоматолог Межибецький Дмитро Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-хірург. Спеціалізується на видаленні зубів, кіст, проводить зубозберігаючі операції, лікує хвороби, які виникають в трійчастого нерві, слинних залозах, запальні процеси, що виникають в ротовій порожнині (флегмону, абсцес, періодонтит, остеомієліт, періостит, гайморит). Готує зуби до протезування, проводить імплантацію.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Лікар Стоматолог Лавошнік Олена Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, головний лікар "Вашого Cтоматолог" на Гагаріна. Професійна сфера інтересів Олени Сергіївни - лікування хвороб м'яких тканин (стоматит, глосит, хейліт), хвороб некаріозного природи (некроз тканин зуба, флюороз, гіперестезія, патологічна стертість, ерозія зуба), художні реставрації, послуги з вибілювання зубів (офісного, домашнього).
Ваш Стоматолог на Гагаріна

Консультация развернутая - анализ КТ, осмотр внутриротовой видеокамерой, составление сметы лечения - 150 грн.

пр. Гагарина, 174на карті
Слобідський
Лікар Стоматолог Марчук Руслан Григорович на Doc.ua
Ортопед-хірург. Професійні інтереси - протезування на імплантатах, видалення ретінірованних, дістапірованних зубів, хірургічне лікування тканин пародонту.
Ваш Стоматолог на Ахсарова
Ахсарова, 18на карті