Харків

Сторінка 4: Педіатри в Харкові

Лікар Педіатр, Інфекціоніст Мєшков Олександр Альбертович на Doc.ua
Мєшков Олександр Альбертович
41рік досвіду
Мєшков О.А. лікар - інфекціоніст, з колосальним досвідом роботи, має близько 30 друкованих праць і 6 раціоналізаторських пропозицій. Веде спостереження здорової дитини, лікує дитячі інфекційні хвороби, глистяні інвазії, ГРЗ, пневмонію та ін.
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Педіатр Харченко Ірина Сергіївна на Doc.ua
Ірина Сергіївна як досвідчений лікар знаходить підхід до кожної дитини, проводить кваліфікований огляд, складає індивідуальний план щеплення, проводить щадну терапію дитячих інфекцій, захворювань запальної та іншої природи.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Педіатр Золотих Любов Петрівна на Doc.ua
Золотих Любов Петрівна
Педіатр, область професійної діяльності - ведення новонароджених і дітей до 18 років, складання і контроль прищеплювальної кати, призначення та корекція лікування сезонних і неускладнених захворювань, має підтверджену вищу категорію.
Панація XXI століття
вул. Кооперативна, 28на карті
Основ’янськийм. Площа Конституції
Лікар Дієтолог, Педіатр Яловчук Андрій Вікторович на Doc.ua
Яловчук Андрій Вікторович
Лікар спеціалізується на педіатрії та дієтології. Проводить консультації з лікувального та здоровому харчуванню, корекцію порушень сну у дітей; дієтетику здорових дітей і дітей з різними порушеннями у здоров'ї і харчовій поведінці
Лікар Педіатр, Ендокринолог Чайченко  Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Чайченко Тетяна Валеріївна
Доктор медичних наук
Тетяна Валеріївна, лікар наук, педіатр та ендокринолог выщої категорії, веде дорослий та дитячий прийом. Проводить діагностику, профілактику та лікування таких захворювань: порушений обмін речовин, підвищена стомлюваність, сонливість, відсутність апетиту, дратівливість, постійна спрага, напади млявості, слабкості. Також лікар спеціалізується на лікуванні дітей зі зниженим рівнем імунітету, які часто хворіють (ГРЗ та ГРВІ), інфекційними хворобами, порушення в роботі органів травлення
Лікар Педіатр Луньова Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Здобула великий стаж роботи та досвід, вищу кваліфікаційну категорію. Пройшла спеціалізацію за фахом " Дитяча гастроентерологія", маю першу категорію. Постійно підвищую свою кваліфікацію, що підтверджується відповідними сертифікатами. Консультую по всім питанням дитячого віку : захворюванням дихальної системи, раціонального харчування, хвороб кишково-шлункового тракту, різні питання щодо дітей раннього віку, інфекційних хвороб. Не консультую з дитячої онкології, гематології, неврології, хірургії та інших вузькоспеціалізованих проблем.
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Климова Ірина Костянтинівна на Doc.ua
21рік досвіду
Педіатр. Дитячий гастроентеролог. Має великий досвід в педіатричній практиці. Проводить лікування захворювань органів травлення. Веде прийом і лікування часто хворіючих дітей, консультує з питань вакцинопрофілактики, складає графік і здійснює контроль вакцинацій
Лікар Педіатр Віленський Андрій Борисович на Doc.ua
21рік досвіду
Головний лікар мережі "Добробут", фахівець в області правового забезпечення медичної допомоги дітям, кваліфікований педіатр, що спеціалізується на патронажі діток першого року життя, супроводі дітей з алергопатологією і пульмонологічною патологією, вакцинації.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець Помазуновська  Олена  Петрівна на Doc.ua
Помазуновська Олена Петрівна
Олена Петрівна, доктор-педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук. Є автором дисертації та наукових статей. Приймає маленьких пацієнтів з анемією, неонатальною жовтяницею, бронхіальною астмою, бронхітом, вітряною віспою, стенозуючим ларингітом, гастродуоденітом, аценонемічною кризою та вегетативною дисфункцією. Проводить терапію при інфекційному мононуклеозі, кашлюку, коліті, кору, краснусі, ларингофарингіті, при глистних інвазіях і т. д. Також лікар є спеціалістом з УЗД
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right