Харків

Сторінка 5: Педіатри в Харкові

Лікар Педіатр Бовтвиненко  Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна - педіатр, що спеціалізується на профілактичних оглядах та лікуванні захворювань різної етіології у дітей. Проводить та складає індивідуальний графік імунопрофілактики. При необхідності лікар направляє до більш вузьких фахівців
Доктор Харків Кідс, дитячий медичний центр
Первинна консультація педіатра 400грн; Повторна консультація педіатра (протягом двох тижнів після попередньої по даному випадку захворювання) 350
Лікар Психолог, Педіатр Шаталова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Шаталова Наталія Миколаївна психолог, нейропсихолог, гештальт-терапевт, з досвідом роботи більше 10 років проводить консультаційний прийом і сеанси психотерапії з дітьми і дорослими, надає допомогу людям з проблемами самотності, страху, тривоги, труднощами в сімейних відносинах, проводить роботу з дітьми з затримкою мовного розвитку, синдромом дефіциту уваги
Лікар Педіатр Мартинець  Ганна  Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань. Займається веденням амбулаторного прийому, проводить імунопрофілактику, консультування з питань правильного догляду за дітьми та їх вигодовування. Займається лікуванням бронхіту, грипу, дисбактеріозу, коліту, анемії, фарингіту, риніту, інфекційних захворювань, ГРЗ та ін.
Доктор Харків Кідс, дитячий медичний центр
Первинна консультація педіатра - 400; Повторна консультація педіатра (протягом двох тижнів після попередньої по даному випадку захворювання) - 350; Первинна консультація педіатра для двох дітей - 700; Повторна консультація педіатра для двох дітей (протягом двох тижнів після попередньої по даному випадку захворювання) - 600; Онлайн-консультація педіатра первинна 350; Онлайн-консультація педіатра повторна (протягом двох тижнів після попередньої по даному випадку захворювання) - 300; Первинний виклик педіатра додому в межах міста (окремо оплачується проїзд) - 750.
Лікар Педіатр Алексєєва  Яна Леонідівна на Doc.ua
Яна Леонідівна, лікар педіатр. Спаціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань різної етіології у дітей від нуля до 18 років. Також лікар за необхідності направляє до більш вузьких спеціалістів, проводить вакцинацію та складає індивідуальний графік імунопрофілактики у дітей.
Прийом лише онлайн!
Лікар Педіатр Лацков Сергій Сергійович на Doc.ua
Лацков Сергій Сергійович
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр другої категорії. Надає кваліфіковану допомогу в усуненні захворювань дитячого віку. Спеціалізується на бронхо-легеневих захворюваннях, інфекційних захворюваннях.
Лікар Педіатр, Анестезіолог Алексєєва Яна Леонідівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, що займається лікуванням та профілактикою захворювань у дітей від 0 до 18 років. Проводить лікування невідкладних станів у дітей, алергій, дерматитів, герпетичної інфекції, гострих респіраторних захворювань, а також стоматитів, езофагітів, гастритів, дуоденітів, ентеритів, гострих кишкових інфекцій, захворювань нирок, сечового міхура та ін. Можлива видача довідок у басейн та дитячий садочок, школу українською та англійською мовами. Доступність онлайн після консультації 24/7
Лікар Педіатр Ішутіна Раїса Василівна на Doc.ua
Лікар педіатр, проводить лікування запальних і інфекційних захворювань в дихальних шляхах дітей, важких станів в гострій формі. Крім того, спостерігає за дітьми з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і т.д. Консультує з питань грудного вигодовування, спостерігає за пацієнтами раннього віку.
Бебі-доктор (BabyDoctor)

Бэби-доктор: стоимость приема подразумевает выезд врача на дом, в пределах города.

вул. 23 Серпня, 34на карті
Київськийм. Пушкінська
Лікар Педіатр Ткачук Любов Миколаївна  на Doc.ua
Ткачук Любов Миколаївна
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр. Консультує з приводу вигодовування, складає індивідуальні графіки вакцинації, призначає профілактичні огляди, консультує здорових дітей першого року життя. Лікує бронхолегеневі патології, захворювання шлунково-кишкового тракту, займається лікуванням і реабілітацією недоношених дітей.
Медичний центр «MedHouse»
вул. Суздальскі ряди, буд. 8, 3 поверхна карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець Склярова Альбіна Ігорівна на Doc.ua
Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань дитячого і підліткового віку. При необхідності проводить УЗ-дослідження, захворювань травної системи у новонароджених та дітей різних вікових груп, розбирається в хірургічних аспектах
chevron_left
Показати ще 5 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right