Харків

Сторінка 3: Хірурги в Харкові

Лікар Хірург, Онколог Драган Олександр Анатолійович на Doc.ua
Проводить всі процедури з онкохірургії, ендоскопії, а також амбулаторні втручання.
Лікар Хірург, Мамолог, Онколог Фоміна Світлана Олександрівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії - онкохірург, мамолог, дерматолог, хіміотерапевт.
Київський
Лікар Флеболог, УЗД-фахівець, Хірург, Судинний хірург Рощина Людмила Вікторівна на Doc.ua
Лікар-флеболог, лікар-хірург, лікар ультразвукової діагностики першої категорії. Проводить мініінвазивні хірургічні втручання на варикозно змінених венах під ультразвуковим контролем: ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція), пінне склерозування, мініфлебектомія, мікросклеротерапія
Лікар УЗД-фахівець, Подолог, Уролог, Хірург Кутько Микола Якович на Doc.ua
Кутько Микола Якович, який оперує уролог, хірург - вищої категорії. Займається лікуванням: атером, ліпом. А також, проблемами - подології: видалення лазером врослого нігтя, мозолів, натоптишів, бородавок.
Лікар Хірург, Проктолог Каспарі Наталія Романівна на Doc.ua
Хірург-проктолог лікує геморой на будь-якій стадії, анальні тріщини, свербіж заднього проходу, анальні бахромки і кондиломи, криптит, прості анальні свищі розміром до 5 см, поліпи прямої кишки. Проводить консультативні прийоми пацієнтів
Лікар Проктолог, Хірург Царьов Андрій Валерійович на Doc.ua
Проктолог, хірург, лікар вищої категорії. Висококласний хірург, який володіє сучасними технологіями проведення операцій (лазер, високочастотний радіохвильовий метод і ін.), Успішно проводить малоінвазивні операції за технологією «Хірургія 1 дня» в області загальної хірургії, проктології.
Лікар Хірург, Флеболог, Судинний хірург Нестеренко Роман Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, оперативні втручання, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології, як: геморой, парапроктит, анальна тріщина, аноректальний свищ, бурсит, варикоз, варикоцеле, грижа передньої черевної стінки, кіста яєчка
Лікар Хірург Вовк Валерій Анатолійович на Doc.ua
Вовк Валерій Анатолійович
Доктор медичних наук
Лікар спеціалізується на хірургії. Займається лікуванням гриж всіх локалізацій, захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, кісти печінки, ускладненої виразкової хвороби, кісти підшлункової залози, патологій тонкої і товстої кишки (спайковий процес, запалення червоподібного відростка, пухлинні процеси), бульозної емфіземи легенів
Лікар УЗД-фахівець, Ендокринолог, Хірург Корчагін Єгор Павлович на Doc.ua
Корчагін Єгор Павлович
21рік досвіду
Лікар спеціалізується на хірургії, ендокринології та ультразвукової діагностики. Займається лікуванням таких, як: резекція щитовидної залози, гемітиреоідектомія, тиреоїдектомія, модифікована шийна дисекція. Проводить хірургічне втручання щитовидної залози, паращитовидних залоз, наднирників
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Проктолог, Хірург Панчук Руслан Миколайович на Doc.ua
Руслан Миколайович має великий досвід в лікуванні захворювань прямої кишки і геморою, займається лікуванням врослого нігтя, видалення ліпом, атером за допомогою лазера. У своїй практиці використовує консервативне лікування і нові методики терапії. Веде прийом для дітей від 16-17 років в присутності батьків
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right