Харків

Сторінка 4: Хірурги в Харкові

Лікар Хірург Калафатов Артем Олександрович на Doc.ua
Хірург, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, область професійної діяльності - виконання всього спектру хірургічних операцій в розділі загальної хірургії, особлива увага - хірургічне видалення гриж живота.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Хірург Казарінова Маргарита Валеріївна на Doc.ua
Маргарита Валеріївна спеціалізується на діагностиці, терапії шкірних хвороб, в тому числі консервативним методом. Проводить контурну пластику, видалення новоутворень шкіри (родимок, папілом, бородавок). Володіє методикою ін'єкційної терапії.
Лікар Хірург Васюк Євген Святославович на Doc.ua
4.5
Лікар хірург. Видаляє доброякісні новоутворення шкіри, проводить лікування гриж передньої черевної стінки. Лікує гнійні захворювання шкіри, усуває фімоз, парафімоз.
Лікар Офтальмолог, Хірург Сергієнко Микола Маркович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Офтальмохірург, є головним консультантом центру медицини "Новий зір". Займається рефракційною хірургією, хірургічним лікуванням катаракти і глаукоми. Винахідник першого в Україні штучного кришталика.
Лікар Хірург Саріан Ігор Валентинович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендоскопії та хірургії. Проводить всі види ендоскопічного дослідження. Автор понад 50 наукових публікацій
Лікар Акушер-гінеколог, Хірург Раков Антон Васильович на Doc.ua
Антон Васильович – лікар-акушер-гінеколог-хірург. Спеціалізується на лікуванні загальних гінекологічних захворювань. Має додаткову спеціалізацію з ендоскопії та УЗД-діагностики
Лікар Хірург Смачило Ростислав Михайлович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Ростислав Михайлович – лікар-хірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор
Лікар Отоларинголог, Хірург Сміянов Євген Владиславович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Євген Владиславович - отоларинголог, лор-хірург, виконує ендоскопічну хірургію носа і навколоносових пазух, сльозовиводящих шляхів, хірургічне лікування захворювань мигдалин, ендоларингіальну хірургію захворювань гортані, операції по відновленню слуху, естетичну хірургію обличчя (ринопластика, риносептопластика, отопластика, блефаропластика)
Лікар Хірург Горбуліч Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар-хірург спеціалізується на лапароскопічній холецистектомії, видаленні гриж і аллопластиці при пахових, пупкових, вентральних грижах, венектомії. Проводить операції при раку стравоходу, шлунка, товстої кишки, при ахалазії стравоходу, грижах стравохідного отвору діафрагми. Робить бужування і балонні ділятації при стриктурах стравоходу
Лікар Хірург Попов  Микола Аврамович на Doc.ua
Микола Аврамович - лікар хірург вищої категорії. Займається лікуванням гнійних захворювань шкіри, підшкірної клітковини (панарицій, атерома, абсцес, фурункул), ліпоми, папіломи, гострого геморою, тромбофлебітів, ран, атеросклерозу судин нижніх кінцівок. Також лікар проводить оперативне лікування врослого нігтя та інші хірургічні втручання (видалення доброякісних новоутворень шкіри та підшкірної клітковини, розкриття гнійників, перев'язки)
chevron_left 4
Показати ще 6 Лікаріautorenew
5 chevron_right