Харків

Сторінка 8: Хірурги в Харкові

Лікар Хірург Попов  Микола Аврамович на Doc.ua
Попов Микола Аврамович
Микола Аврамович - лікар хірург вищої категорії. Займається лікуванням гнійних захворювань шкіри, підшкірної клітковини (панарицій, атерома, абсцес, фурункул), ліпоми, папіломи, гострого геморою, тромбофлебітів, ран, атеросклерозу судин нижніх кінцівок. Також лікар проводить оперативне лікування врослого нігтя та інші хірургічні втручання (видалення доброякісних новоутворень шкіри та підшкірної клітковини, розкриття гнійників, перев'язки)
ДОКТОР ПРОФІ
вул. Чоботарська, буд.23на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Виклик додому
Лікар Хірург, Уролог Удовиченко Андрій Григорович на Doc.ua
Удовиченко Андрій Григорович
Андрій Григорович лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, лікує захворювання хірургічного та урологічного профілю. Андрій Григорович постійно підвищує свій професійний рівень, постійний учасник щорічних міжнародних симпозіумів і науково-практичних конференцій
Лікар Хірург Чеботарьов Олександр Сергійович на Doc.ua
Лікар вищої категорії загального хірургічного профілю, завідувач хірургічним відділенням, спеціалізується на лікуванні хірургічної патології із застосуванням малоінвазивних лапароскопічних методик. Працює на сучасному високотехнологічному обладнанні, що забезпечує пацієнту можливість пройти лікування в короткі терміни, з швидкою реабілітацією, без ускладнень в післяопераційному періоді
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Хірург, Судинний хірург Барський Андрій Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на серцево-судинній хірургії, ендоваскулярній хірургії. Проводить аортоартеріографію; ангіографію артерій кінцівок; коронаровентрикулографію при ішемічній хворобі серця, стенокардії, інфаркті міокарда; церебральну ангіографія при патології судин головного мозку
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Хірург Супрун Олександр Сергійович на Doc.ua
Супрун Олександр Сергійович
Олександр Сергійович – лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на загальній хірургії
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Ортопед, Хірург Олександрівський Віталій  на Doc.ua
Ортопед, спинальний хірург, завідувач ортопедичного відділення ізраїльського центру "Carmel", фахівець з малоінвазивної хірургії хребта, тільки протягом 2009 р. провів понад 300 успішних оперативних втручань.
Панація XXI століття
вул. Кооперативна, 28на карті
Основ’янськийм. Площа Конституції
Лікар Хірург Клименко Михайло Вікторович на Doc.ua
Клименко Михайло Вікторович
Михайло Вікторович — хірург, лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Проводить операції при хронічному і гострому апендициті, жовчнокам'яної хвороби, безкам’яному холециститі, геморої, тріщинах прямої кишки та ін. Виконує видалення доброякісних новоутворень шкіри
Лікар Проктолог, Хірург Борозняк Яна Євгеніївна на Doc.ua
Яна Євгенівна є хірургом-проктологом другої категорії. Вона спеціалізується на проведенні оперативних втручання при різноманітних хворобах і патологічних станах (пупкової, стегнової, пахової грижі, гемороя, грижі передньої черевної стінки, поліпах анального каналу / прямої кишки, аноректального свища і ін.). Також доктор Борозняк проводить ендоскопічні дослідження.
Лікар Хірург, Нейрохірург Кощій Владислава Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії. Проводить консультативний хірургічний амбулаторний прийом в усіх напрямках хірургії, включаючи хірургію судин (артерій, вен); розтин карбункула, фурункула, гідраденіта, флегмони; видалення ліпоми, атероми, гігроми, врослого нігтя; пункцію колінного суглоба при синовітах, травматичних бурситах
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
8 9 10 chevron_right