Харків

Сторінка 5: Хірурги в Харкові

Лікар Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог Чернецький Валентин Владиславович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії, онкології і мамології. Займається лікуванням доброякісних і злоякісних захворювань і дисгормональної патології молочних залоз, новоутворень шкіри, м'яких тканин
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Пластичний хірург, Хірург Коркунда Світлана Володимирівна на Doc.ua
Коркунда Світлана Володимирівна
Світлана Володимирівна - міжнародний експерт Institute Hyalual і PBSerum і сертифікований тренер Аptos. Розробник інноваційної технології "Програмоване Ремоделювання Рубців (лікування рубців будь-якого виду і віку)" і протоколів лікування ускладнень естетичної медицини - патологічних фіброзів, запалень, гранульоми, гелеоми після ін'єкцій будь-яких філерів, ниткової і хірургічної пластики. Автор понад 40 наукових робіт
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Хірург, Хірург-онколог Цівенко  Олексій  Іванович на Doc.ua
Цівенко Олексій Іванович
Доктор медичних наук
Олексій Іванович – лікар хірург, онкохірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, автор наукових публікацій та патентів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних хірургічних хвороб, а також онкологічної патології.
Лікар Ендоскопіст, Хірург Румянцев Андрій Геннадійович на Doc.ua
Лікар-хірург вищої категорії проводить езофагогастродуоденоскопію (ФГС), колоноскопію, виконує біопсію і ендоскопічні операції по видаленню поліпів з органів шлунково-кишкового тракту, а також оперативне лікування проктологічних і венозних захворювань (геморой, анальні тріщини, варикозна хвороба), гнійно-запальних процесів
Ареміт
Повторна консультація - 220 грн.
ул. Полтавский Шлях, 115на карті
Холодногірський
Лікар Ендоскопіст, Хірург, Хірург-онколог Новіков Євген Анатолійович на Doc.ua
Новіков Євген Анатолійович
До компетенції доктора входить: загальна хірургія: запальні і гнійні захворювання м'яких тканин (фурункул, карбункул, гідраденіт, абсцес, флегмона), бешиха, панарицій, мастит, лікування гнійних ран, атероми, гігроми, врослий ніготь, пілонідальная кіста (кіста куприка, епітеліальний куприковий хід), трофічні виразки, первинна хірургічна обробка ран, видалення сторонніх тіл, гострий і хронічний апендицит, аппендикулярний інфільтрат, доброякісні новоутворення жирової тканини, шкіри та підшкірної клітковини голови, обличчя та шиї, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок (ліпоми, фіброми , дерматофіброма, невуси, папіломи, гемангіоми і т.д.), а також консервативне і хірургічне лікування патології органів шлунково-кишкового тракту, черевної порожнини та черевної стінки та ін.
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Хірург Близнюк Василь Васильович на Doc.ua
Близнюк Василь Васильович
Лікар другої категорії
Лікар веде амбулаторний прийом, також спеціалізується на видаленні доброякісних підшкірних і надшкірних новоутворень, хірургічному лікуванні органів шлунково-кишкового тракту, лікуванні варикозних розширених вен нижніх кінцівок.
Лікар Стоматолог, Хірург Солдатенко Ніна Юріївна на Doc.ua
Стоматолог, що спеціалізується на терапевтичному лікуванні хвороб зубного ряду: каріозних / некаріозних уражень зубів, хвороб м'яких тканин. Проходила курси з ендодонтії, лазеротерапії. Розвиває напрямок медичного туризму.
Лікар Хірург Калафатов Артем Олександрович на Doc.ua
Хірург, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, область професійної діяльності - виконання всього спектру хірургічних операцій в розділі загальної хірургії, особлива увага - хірургічне видалення гриж живота.
Панація XXI століття
вул. Кооперативна, 28на карті
Основ’янськийм. Площа Конституції
Лікар Хірург, Офтальмолог Фесенко Сергій Іванович на Doc.ua
Сергій Іванович - лікар-офтальмолог хірургічного відділення. Спеціалізується на діагностиці та хірургічному лікуванні катаракти, проводить комбіновані оперативні втручання на задньому відрізку ока. Займається визначенням межі поля зору. Є учасником міжнародних конференцій з офтальмології і вітреоретинальній хірургії.
Лікар Хірург, Онколог Крюкова  Катерина  Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна спеціалізується на хірургії та онкології. Лікує захворювання молочних залоз, хірургічні патології, онкологічні захворювання. Також лікар проводить трепан-біопсію, пункційну та інцизійну біопсію, УЗД молочних залоз, ОЧП, видалення доброякісних новоутворень.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right