Харків
Лікар Ортопед, Травматолог, Хірург Хмаренко Олександр Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Хмаренко Олександр Миколайович

Хмаренко О.М. лікар-ортопед вищої категорії. Стаж роботи більш 30 років. Має досвід роботи як з травмами кінцівок та їх наслідками та ортопедією стопи, гомілково-ступневого суглобу, плоскостопістю, деформаціях стоп та пальців. Останні 12 років займається перевавжно проблемами стопи з направленням на хірургічне лікування складних проблем.

Перевірені відгуки про лікаря 72 відгуки

Вікторія 24 Січень 2024
Все гаразд.
Ольга 19 Січень 2024
Лікар досвідчений та компетентний, надав всі необхідні рекомендації, дякую.
Сніжана 08 Січень 2024
Мені лікар дуже сподобався, було питання щодо компресивного перелому. Інший лікар в рентгенкабінеті не зміг поставити мені діагноз, сказали що перелому немає. Лікар Хмаренко направив мене на КТ для правильного діагнозу, бо були підозри що перелом. Лікар гарний, гарно ставиться до пацієнтів, чітко відповідає на питання, все пояснює. Якщо будуть питання, то можна лікарю подзвонити для уточнення
Олена 08 Січень 2024
Я отримала відповіді на всі свої запитання, залишилась задоволена прийомом
Андрей 11 Грудень 2023
Доктор провел осмотр, сразу указал проблему, дал рекомендации. Хороший врач, все было отлично
Максим 11 Грудень 2023
Все добре пройшло. Лікар сподобався.
Даниил 10 Листопад 2023
Сподобалось, що лікар був компетентний.
Олександр 10 Листопад 2023
Отримав кваліфіковану консультацію - є з чим порівнювати, й саме цей лікар мені найбільш сподобався.
Александр 08 Листопад 2023
Візит пройшов нормально, залишився задоволеним.
Сергій 01 Листопад 2023
Прийом пройшов на найвищому рівні, як з наукової точки зору, так із погляду людяності та відношення до пацієнта. Найвищий бал, дякую!Планую повторний прийом у даного лікаря.
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Харків