Дніпро

Сторінка 4: Косметологи в Дніпрі

Лікар Косметолог Міщенко Юлія Геннадіївна на Doc.ua
Юлія Геннадіївна - косметолог з великим стажем роботи, викладач косметології і ін'єкційних методик. Спеціалізується на проведенні широкого спектра косметологічних методик, в тому числі чисток, пілінгу, мезотерапії і ін.
Лікар Косметолог Григоренко Інна Вікторівна на Doc.ua
Косметолог, фахівець з елос епіляції, який володіє сучасними методиками ін'єкцій краси, контурної пластики, апаратної та лазерної косметології, мезотерапії і ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог Грідін Євген  на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням проблемної шкіри, профілактикою старіння шкіри та омолодженням шкіри. Проводить делікатний догляд за чутливою шкірою, усунення дефектів шкіри (пігментні плями, шрами, рубці), видалення родимок, бородавок, папілом. Також лікар володіє методами лазерної апаратної косметології.
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Рудченко Катерина Юріївна на Doc.ua
Професійні інтереси - процедура мезотерапії, догляд, чистка обличчя, ботулінотерапія, проведення контурної пластики обличчя (вилиці, губи, носогубні складки).
Лікар Косметолог Білий Олексій Григорович на Doc.ua
Естетист з тіла, косметолог, область професійного інтересу - косметичний масаж, один з найбільш ефективних способів видалення волосся - елос-епіляція, корекція та моделювання фігури за допомогою кавітації, міостімуляциі і ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог Добрица Ірина Іванівна на Doc.ua
Консультує як дерматолог, трихолог, косметолог. Займається такими видами косметології: ін'єкційною, класичною апаратною. Спеціалізується на лазерному омолодженні, плазмоліфтингу, мезотерапії.
Лікар Косметолог Дячок Олена Олексіївна на Doc.ua
Косметолог, в професійні інтереси якого входить проведення процедур по контурній пластиці, плазмоліфтингу, лазерному омолодженню, а також лікуванню, мезотерапії, введення ін'єкцій Ботокса.
Лікар Косметолог Попова Кароліна Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст-косметолог, займається вирішенням проблеми випадіння волосся, видаленням небажаного волосся на тілі, омолодженням і очищенням шкіри за допомогою наступних методик: гальваніки, Дарсонваля, ультразвукової чистки (УЗ скрабер), мікрострумів.
Лікар Косметолог Короленко Ганна Юріївна на Doc.ua
Лікар-косметолог, проводить процедури по догляду за шкірою обличчя: чистки, масаж, пілінги, маски, корекцію ознак старіння шкіри, мезотерапію, парафінотерапія, а також спеціалізується на корекції фігури.
Лікар Косметолог Чумаченко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Косметолог, займається корекцією ознак старіння шкіри, лікуванням себореї, вугрової висипки, сухості шкіри, видаленням зайвого волосся. Проводить такі процедури, як чищення, масажі, пілінги, маски, шугарінг, воскова депіляція і т.д.
chevron_left 4
Показати ще 2 Лікаріautorenew
5 chevron_right