Дніпро

Сторінка 3: Косметологи в Дніпрі

Лікар Косметолог, Трихолог Юдицька Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар консультує як трихолог і косметолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови. Володіє навичками проведення косметологічних процедур: (мезотерапія, карбоксітерапіі, кріотерапія і ін.)
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Кравченко Марина Анатоліївна на Doc.ua
Професійні інтереси - проведення елос-епіляції, фотоомолодження, видалення судин, радіохвильового ліфтингу, мезотерапії, ботулінотерапіі, плазмоліфтінга, біоревіталізації.
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист Ярушевська Маргарита на Doc.ua
4.5
Дієтолог, масажист, косметолог, проводить екологічне відновлення здоров'я, біоенергетичний масаж обличчя і тіла, спеціалізується на корекції ваги, очищенні організму SPA Detox.
Лікар Дерматолог, Косметолог Бєлянушкін Віктор Ігорович на Doc.ua
4.0
Спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить УЗД шкіри, фракційне лазерне омолодження, фотоомолоджування, фотодинамічну терапію, видалення новоутворень шкіри, радіохвильовий ліфтинг, смас-ліфтинг, лазерне видалення судин, плазмоліфтинг і ін.
Лікар Косметолог Бестаєва Оксана Львівна на Doc.ua
Косметолог, до професійних обов'язків входить лікування естетичних проблем шкіри обличчя, які не потребують хірургічних втручань. Усуває вугровий висип, а також займається омолодженням шкіри за допомогою проведення чисток обличчя і масажу.
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист, Психолог Мінкіна Ельвіра Ігорівна на Doc.ua
Лікар косметолог, масажист, дієтолог, а також психолог, проводить корекцію вікових змін обличчя і тіла, різні види масажу, апаратну корекцію фігури. Спеціаліст в області корекції ваги і метаболічних процесів, надання допомоги пацієнтам з залежностями (алкогольної, нікотинової, харчової), проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням і міжособистісними відносинами.
Лікар Косметолог Ростовщикова Олена Юріївна на Doc.ua
Косметолог, лінержіст (фахівець з татуажу), область професійного інтересу - татуаж брів, повік, губ, ореолу, після пологів і пластики, мікропігментування (імітація волосся за допомогою особливої ​​техніки татуажу).
Лікар Косметолог Матвійчук Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар-косметолог проводить масаж обличчя і декольте, пілінги, чистки і зволожуючі процедури обличчя. Лікує вугровий хвороба, мультифакторіальні і професійні хвороби шкіри.
Лікар Косметолог Мізінова Ганна Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Анна Олександрівна спеціалізується на корекції вікових змін шкіри, застосовуючи сучасні методики, такі як реструктуризація, ревіталізація, плазмоліфтинг і ін. Проводить контурну пластику губ, скул, корекцію маси тіла, мезотерапевтичне лікування волосся.
Лікар Косметолог Чечель Олена Іванівна на Doc.ua
Олена Іванівна - сертифікований фахівець в області косметології, який володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси і іншими процедурами.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right