Дніпро

Сторінка 3: Косметологи в Дніпрі

Лікар Косметолог Туманова Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Вікторія Миколаївна спеціалізується на складних косметологічних омолоджуючих і ін'єкційних процедурах, включаючи контурну пластику губ, пластику середньої та нижньої третини обличчя. Лікар Туманова проводить радіохвильове видалення папілом будь-якої локалізації методами радіохвильової хірургії і кріодеструкції. Вікторія Туманова є сертифікованим досвідченим лікарем в області ботулінотерапії, біоревіталізації і мезотерапії. Лікар Туманова володіє великим досвідом в області апаратної косметології - мікрострумової і
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Косметолог Єрух Вікторія Василівна на Doc.ua
Косметолог, проводить процедури по омолодженню шкіри, а також фахівець в області антицелюлітних програм, депіляції, лікування акне, постакне, купероза.
Боніта на Донецькому шосе
вул. Донецьке шосе,15на карті
Індустріальний
Боніта на вул. Л. Мокієвській
вул. Крушельницької, 6на карті
Амур-Нижньодніпровський
Лікар Косметолог, Трихолог Юдицька Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар консультує як трихолог і косметолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови. Володіє навичками проведення косметологічних процедур: (мезотерапія, карбоксітерапіі, кріотерапія і ін.)
Центр естетичної медицини Санте
Консультація дерматолога – 500 грн. Консультація трихолога – 600 грн. Консультація комплексна – 650 грн. Повторна консультація – 500 грн.
Вулиця Барикадна, 1на карті
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Кравченко Марина Анатоліївна на Doc.ua
Професійні інтереси - проведення елос-епіляції, фотоомолодження, видалення судин, радіохвильового ліфтингу, мезотерапії, ботулінотерапіі, плазмоліфтінга, біоревіталізації.
Неокосметологія
вул. Комсомольська 38/2Ана карті
4.5
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист Ярушевська Маргарита  на Doc.ua
Дієтолог, масажист, косметолог, проводить екологічне відновлення здоров'я, біоенергетичний масаж обличчя і тіла, спеціалізується на корекції ваги, очищенні організму SPA Detox.
7 небес, студія відновлення життєвих сил
вул. Херсонська, 9-бна карті
Виклик додому
Лікар Дерматолог, Косметолог Бєлянушкін Віктор Ігорович на Doc.ua
Спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить УЗД шкіри, фракційне лазерне омолодження, фотоомолоджування, фотодинамічну терапію, видалення новоутворень шкіри, радіохвильовий ліфтинг, смас-ліфтинг, лазерне видалення судин, плазмоліфтинг і ін.
Health Partner (Хелс Партнер), медичний центр
проспект Дмитра Яворницького, 107ана карті
Центральний
Лікар Косметолог, Трихолог Блажко Марина Дмитрівна на Doc.ua
Марина Дмитрівна працює в області лікування шкірних і волосяних покривів. Допомагає при вугровій висипці, акне, демодекоз, лишаї та інших захворюваннях.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Швець Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна кваліфікований лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням акне, постакне, розацеї, пігментації та ін. Підтримує красу шкіри за допомогою доглядових, апаратних та ін'єкційних процедур. Допоможе не тільки у питаннях дерматології та косметології, але й підбере для вас професійний домашній догляд у кожному індивідуальному випадку.
Лікар Косметолог Бестаєва Оксана Львівна на Doc.ua
Косметолог, до професійних обов'язків входить лікування естетичних проблем шкіри обличчя, які не потребують хірургічних втручань. Усуває вугровий висип, а також займається омолодженням шкіри за допомогою проведення чисток обличчя і масажу.
SunDreams (СанДрімс)
вул. Баумана, 10на карті
Шевченківський
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист, Психолог Мінкіна Ельвіра Ігорівна на Doc.ua
Лікар косметолог, масажист, дієтолог, а також психолог, проводить корекцію вікових змін обличчя і тіла, різні види масажу, апаратну корекцію фігури. Спеціаліст в області корекції ваги і метаболічних процесів, надання допомоги пацієнтам з залежностями (алкогольної, нікотинової, харчової), проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням і міжособистісними відносинами.
«Молодій», територія краси і здоров'я
Запоріжське шосе, 62на карті
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right