Харків
Лікар Дерматолог, Косметолог, Дерматовенеролог Сун  Янь на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, косметолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних хворих, трихології (лікування випадання волосся). Проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри та слизових оболонок (папіломи, кератоми, невусів, акрохордон, бородавок та ін.). Також лікар проводить дерматоскопію новоутворень. лазерне видалення судинних утворень та куперозу. Володіє методиками апаратної та естетичної косметології.

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Наталія 23 Квітень 2024
Візит добре пройшов. Лікар сподобався, чудово все було.
Кирилл 22 Лютий 2024
Специалист от Бога, очень понравился доктор
17 Лютий 2024
Консультація пройшла добре, лікар мене гарно проконсультувала, назначила лікування, яке мені допомагає вже.
Володимир 15 Лютий 2024
Отримав якісну консультацію дерматолога, відповіді на всі запитання та поради щодо лікування, задоволений, дякую.
Анна 28 Грудень 2023
У врача была на консультации, консультацией я довольна, я услыша все что хотела. Врач меня внимательно выслушала не перебивая, рассказала свое мнение, выписала направление на дальнейшее обследование, объяснила как нужно действовать, я очень довольна
Микола 02 Грудень 2023
Все стандартно пройшло.
Марія 23 Листопад 2023
Була на прийомі, задоволена, консультація професійна, дякую.
16 Листопад 2023
Лікар добре віднеслась - подивилась, перевірила, назначила які потрібно зробити перші лабораторні дослідження. Очікування першої консультації справдились. Залишились задоволені.
Аліна 19 Жовтень 2023
Лікар у своїй професії професіонал, вміє правильно підходити до пацієнта. Прийом дуже сподобався
Аліна 15 Вересень 2023
Уважний та професійний лікар. Швидко і без болю видалила міліум та відповіла на всі мої питання. Щиро рекомендую!

Всі лікарі Харків