Дніпро

Сторінка 2: Андрологи в Дніпрі

Лікар Уролог, Хірург, Андролог Люлька Дмитро Іванович на Doc.ua
Дмитро Іванович має великий досвід в практичній урології, виконує весь спектр діагностичних і терапевтичних процедур, здійснює терапію функціональних, структурних, запальних, інфекційних та інших патологій і поразок органів сечостатевої системи
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович є досвідченим урологом і сексопатологом. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів сечостатевої системи у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.
Лікар Уролог, Андролог Осадчук Роман Сергійович на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на урології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: уретрит, гострий та хронічний цистит, стеноз шийки сечового міхура, пухлини, дивертикули
Лікар Андролог, Уролог Скоблюк Антон Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог спеціалізується на лікуванні ендокринних хвороб чоловічої статевої системи. Діагностує і лікує запальні захворювання нирок і сечового міхура, хвороби передміхурової залози. Надає допомогу пацієнтам, у яких спостерігаються порушення статевого потягу
Лікар Андролог, Нефролог, Уролог Горбань Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович займається діагностикою та лікуванням гострого і хронічного простатиту, передчасного сім'явиверження, захворювань, які передаються статевим шляхом, циститу і пієлонефриту (в т.ч. у жінок). Виконує пальцеве ректальне обстеження, біотозіметрію, вазоактивний тест, масаж простати
Лікар Уролог, Андролог Ланський  Андрій  Володимирович на Doc.ua
Андрій Володимирович володіє всіма методами оперативного та амбулаторного лікування урологічної патології. Проводить лікування таких захворювань як: сечокислий діатез, сечокам'яна хвороба, кісти нирок, урогенітальний кандидоз, бактеріальний простатит, везикуліт, баланопостит, хвороба Пейроні, генітальний герпес, доброякісна гіперплазія простати, конгестивний простатит, сечостатеві інфекції
Лікар Андролог, Сексопатолог Хрящев Костянтин Юрійович на Doc.ua
Костянтин Юрійович лікар вищої категорії, займається лікуванням запальних захворювань, терапією чоловічого безпліддя і сексуальної дисфункції, вікового гіпогонадизму.
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Заблудовський Олег Григорович на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Заблудовський О.Г. має великий досвід в корекції порушень репродуктивної функції у чоловіків і терапії інфекційно-запальних вогнищ і генералізованих процесів в сечостатевих органах. Авторству Олега Григоровича належить кілька публікацій з питань протейної урологічної інфекції.
Лікар Уролог, Андролог Скоблюк Антон Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог, сонолог. Веде прийом пацієнтів з порушенням сечовипускання, скаргами на свербіж і печіння, біль в області паху, прояв висипань на статевих органах. Доктор лікує патологічні зміни еякуляції, цистит, баланіт, захворювання, що передаються статевим шляхом та ін.
Лікар Сексопатолог, Уролог, Андролог Поліон Юрій Миколайович на Doc.ua
Юрій Миколайович є досвідченим лікарем-урологом і сексопатологом, володіє першою лікарською категорією по урології і вищою категорією по сексопатології. Є автором 15 друкованих робіт, брав участь в телепередачах, читав лекції лікарям і населенню, надавав доповіді на національних і міжнародних конференціях. Працює з проблемами чоловічого безпліддя, займається лікуванням запальних захворювань органів МПС у чоловіків і жінок, а також сексуальних розладів.
chevron_left 2 3
Показати ще 5 Лікаріautorenew