Сторінка 11. Сторінка 11: УЗд серця - ехокардіографія (ЕхоКГ) в Києві(131)

• Генератор в клініці,
    • Оплата карткою,

Медичний центр “Філософія Здоров’я” — сучасна мультипрофільна клініка у Києві! Ми пропонуємо широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей, забезпечуючи високий рівень догляду та комфорту для наших пацієнтів. Незалежно від вашої потреби, ви зможете знайти спеціаліста в області стоматології, гінекології, ультразвукової діагностики, педіатрії, неврології, отоларингології, проктології, кардіології, флебології, дерматології, косметології та інших. ще

вул. Загорівська, 1Г. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

від 1 100 грн
      • Ехокардіографія (УЗД серця та магістральних судин) з доплерографією
        1 100 грн
      • Ехогідротубація
        1 200 грн
  • Діагностичний центр

LifeScan – сучасний діагностичний центр, який надає якісну УЗД, КТ та МРТ діагностику згідно з міжнародними протоколами. Центр оснащений УЗД-апаратом експертного класу Toshiba Aplio i800, комп'ютерними томографами Philips iCT 128 зрізами та магнітно-резонансними томографами Philips Achieva 1.5T та Philips Ingenia 1.5T. ще

• Пн-Сб: 8:00-22:00
    • Вс: 9:00-20:00

пр. Обсерваторний, 3А. На карті

Шевченківський , м.Університет, м.Золоті ворота

0 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Дієво — це багатопрофільний хірургічний центр з сучасним обладнанням та методиками лікування на основі підходу - бережна хірургія. В клініці приймають лікарі найвищого фахового рівня з досвідом тисяч операцій та десятками років практичого стажу. Проводяться операції усіх категорій складності по напрямках: урологія, гінекологія, загальна і судинна хірургія, колопроктологія, пластична хірургія, ЛОР-хірургія, мамологія, онкохірургія, ендокринологія. Є стаціонар з повним медичним супровідом 24/7 та відділення інтенсивної терапії. ще

вул. Володимира Брожко, 112/40. На карті

Солом'янський , м.Деміївська

від 980 грн
      • ЕХО КГ (УЗД серця)
        980 грн
    • Оплата карткою,

OUTRÈ CLINIC - центр здоров'я та краси основним нашим завданням та ідеологією є турбота про здоров'я людини та запобігання хворобам раніше, ніж стан організму дав збій ще

• Пн-Вс: 9:00-19:00

вул. Кудряшова, буд 18. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

від 1 200 грн
      • Ехокардіографія (ЕХО КГ)
        1 200 грн
  • Діагностичний центр

Медичний Центр "100% Життя" - це передова клініка, яка забезпечує широкий спектр медичних послуг для наших пацієнтів у самому серці Києва. Наша місія - забезпечити найвищий рівень медичної допомоги та дбайливого підходу до кожного клієнта. ще

• Сб-Вс: 9:00-18:00

вул. Межигірська 87А. На карті

Подільський , м.Тараса Шевченка

від 700 грн
      • УЗД серця (ЕХО-КГ)
        700 грн
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

Медичний центр «Лелека» на Печерську – це інноваційний медичний заклад, який надає допомогу чоловікам та жінкам. ще

• Сб: выходной

бульвар Лесі Українки, 23-б. На карті

Печерський , м.Печерська

від 1 210 грн
      • Ехокардіографія (діти)
        1 210 грн
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

Сімейний центр здоров’я «Ольвиця» пропонує: Кваліфіковану допомогу досвідчених лікарів: гінекологів, ендокринологів, дерматологів, кардіологів та інших фахівців. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації, діагностика, лікування, аналізи. Комфортні умови: приємна атмосфера, доброзичливий персонал, зручне розташування. Ваше здоров'я – наш пріоритет! ще

пр. Петра Григоренка, 3 Б. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Харківська, м.Позняки

0 послуг діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Оплата карткою,

Клініка знаходится в Голосіївському районі Киева, приміщення розташоване на 1-поверсі ЦПСМД №1 Голосіївського району, де має відокремлений вхід. Клініка існує з 2015 року. В лікарні е декілька направлень нашої діяльності а саме: Хірургія ,УЗД, косметологія,терапія, ударно-хвильова терапія ще

вул. Героїв Маріуполя 6. На карті

Голосіївський , м.Іподром

від 700 грн
      • ЕХО серця
        700 грн
      • ЕХО серця + електрокардіографія
        900 грн
    • Оплата карткою,

Нова сучасна клініка «Гармонія Здоров'я» на лівому березі Києва (РК Great) пропонує: консультативні послуги для дорослих та дітей, ультразвукову діагностику всього організму, пройти гастроскопію та колоноскопію, вакцинацію, здати аналізи та швидко отримати результати. Укласти декларацію із сімейним лікарем собі, своїм дітям та батькам, отримати стаціонарне лікування. Клініка оснащена всім необхідним медичним обладнанням для якісної діагностики та оперативних втручань. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

990 грн
      • Ехокардіографія (п.фах)
        1 050 грн
    • Оплата карткою,

Family DOC — це новий медичний центр для всієї родини, який розміщений на правому березі Києва, а саме в Шевченківському районі поряд з метро Дорогожичі, Сирець та Берестейська. В основі завдань клініки лежить консультування, лікування, профілактика та діагностика дітей, молоді, дорослих та людей літнього віку. ще

вул. Ризька, 73 Г. На карті

Шевченківський , м.Берестейська, м.Сирець, м.Дорогожичі