103 відгуки

Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Поліклініка на Оболоні - один з підрозділів мережі «Добробут», в якому надають комплексну медичну допомогу дітям і дорослим. Пацієнти клініки можуть пройти в одному місці лабораторну та інструментальну діагностику, виконати УЗД або рентген, зробити ЕКГ або добовий моніторинг артеріального тиску. Обстеження проводяться досвідченими лікарями-діагностами, з використанням сучасного обладнання - точні і швидкі результати гарантовані. Крім діагностичного центру на базі клініки працює терапевтичне відділення, жіноча консультація, пункт невідкладної допомоги та денний стаціонар ще

• Сб-Нд: 8:00-20:00

проспект Героїв Сталінграда, 16в. На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі діагностичні центри поблизу в місті Києві:
  • Діагностичний центр
    • Нд: вихідний

ул. Маршала Малиновского, 13. На карті

Оболонський , м.Оболонь

Поліклініка на Оболоні - багатопрофільний лікувально-діагностичний центр, послугами якого можуть скористатися діти і дорослі. У клініці працюють медичні фахівці високої кваліфікації, які застосовують у своїй практиці протоколи доказової медицини. Для проведення діагностичних і лікувальних процедур лікарями і медперсоналом використовується сучасне обладнання, яке гарантуватиме отримання швидких і точних результатів, а також комфортну і безпечну діагностику для пацієнта.

У поліклініці на Оболоні можна пройти обстеження:

• Лабораторні аналізи
  • Променева діагностика (рентген)
  • Кардіотокографія
  • Кольпоскопія
  • ЛОР-ендоскопія
  • Лабораторні дослідження крові і сечі
  • Добовий моніторинг артеріального тиску, ЕКГ
  • Ультразвукова діагностика, в тому числі 3D, 4D УЗД при вагітності (на будь-яких термінах)

Крім того, в медцентрі можна отримати консультацію терапевта, сімейного лікаря, педіатра або фахівця вузької спеціалізації, отримати психологічну допомогу. Також пацієнтам доступно обслуговування за комплексними програмами, медичні процедури і маніпуляції, хірургічне лікування.

Коли я прийшов, то тільки через пів години, хвилин тридцять п`ять, зайшов до кабінету. Людина, коли вона приходить, розраховує час не просто так. І коли її приймають на пів години пізніше, всі її справи, здвигаються на пів години. Це єдине, що мені не сподобалося. А так, все нормально.

Юрий, 27.11.2020

Обстановка в клинике понравилась, на рецепции девочки приветливые.

Ярослав, 29.10.2020

Не погане структурованість до моєї допомоги та ввічливий персонал

Андрій, 28.10.2020

Персонал не очень приветливый, я ждала результат обследования, они знали об этом, но почему-то не отдали сразу и пришлось напоминать пару раз.

Александра, 08.10.2020

Всё очень професионально, очень понравилось.

Вадим, 13.12.2019

ул. Евгения Чикаленко, 45/2. На карті