Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

«Smart Medical Center» надає широкий вибір діагностичних послуг високої якості. Гарне обладнання німецького, українського і південнокорейського виробництва, поряд з кваліфікованими фахівцями забезпечують клієнтам максимально точні результати після досліджень. Серед достоїнств також варто відзначити затишні приміщення, створюють виняткову атмосферу комфорту всередині діагностичного відділення. ще

• Пн-Вс: 7:30-21:00

вул. Левка Лук'яненка, 19. На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська, м.Героїв Дніпра

Послуги та технічна база «Smart Medical Center»

Послуги діагностичного відділення «Smart Medical Center»

«Smart Medical Center» надає своїм клієнтам такі послуги:

• Алергопроби
  • Біопсія
  • Дерматоскопія
  • Електроенцефалограма
  • Ендоскопічне обстеження
  • Кольпоскопія шийки матки
  • Лабораторні дослідження (Аналізи)
  • Повна діагностика стану очей
  • Тест на наркотики
  • Ультразвукова діагностика
  • Функціональна діагностика
  • Холтерівський моніторинг порушення ритму

Технічна база діагностичного центру

В наявності у діагностичного центру наступне обладнання:

• Холтерівський монітор BS6930-3, Німеччина
  • Сканер ультразвуковий діагностичний SonoAce R7, Samsung Medison Co., LTD., Республіка Корея
  • Кольпоскоп з відеосистемою МК 300, Україна
  • ЛОР-комбайн, Mega Medical, Республіка Корея
  • Комлпекс електроенцефалографічний комп'ютерний BRAINTEST-16, Україна
  • Дерматоскоп Handyscope FotoFinder, Німеччина

В клініці дуже хороший УЗД спеціаліст, дуже сподобався, видно що гарний спеціаліст. Все розпитала, все розказала, до лікаря однозначно будемо звертатися ще

Юлія, 09.07.2024

Дуже хороша клініка, дуже нам в усьому допомогли в цій клініці, надали нам візок для транспортування пацієнта. Все що нам треба  було зробити ми зробили гарно, якісно та швидко без будь-яких питань.

Володимир, 28.06.2024

Була в клініці на УЗД, мені сподобався підхід лікарки, була дуже приємною.

Наталія, 26.06.2024

Дуже задоволена діагностикою, лікарка мені сподобалася, уважна кваліфікована, дякую!

Ольга, 16.06.2024

Задоволений в цілому, єдине побажання, що діагност мав би надати більше інформації щодо результатів обстеження.

Віктор, 13.06.2024
Відповідь клініки
Дякуємо за зворотний зв'язок, лікар узд проводить діагностику, робить опис дослідження та у випадку необхідності рекомендує консультацію вузького спеціаліста.
14.06.2024