Відгуки про діагностичний центр Гармонія здоров'я на Дніпровській набережній

Дніпровська набережна 15Ж. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Все було добре, дякую.

Сергій, 16.08.2024

Візит пройшов чудово, нормально прийняли, я задоволена.

Олена, 14.08.2024

Дуже сподобався фахівець, що проводив мені електронейромиографию, він відповідав на усі запитання, навіть на мою думку безглузді, не було ніякої зверхньої поведінки, докладно усе розписав, що до чого може привести. Я від нього отримав більше інформації ніж від свого лікаря. Він не просто розказує, а контактна людина. Я залишився дуже задоволеним.

Володимир, 11.08.2024

Мне при оплате выдали чек абсолютно на имя другого человека. Мне несколько раз звонили с клиники и говорили что оплаты нет за диагностику, хоть чеки у меня в руках. Пришлось ехать в клинику и разбираться, в итоге оказалось что администратор который был не в белом халате напутала, на одно и то же имя была два раза проведена оплата, а на меня оплата не прошла, они пробили на другую фамилию мою оплату. В итоге разобрались, это требовало нервы, усилие и мое потраченное время, никому не буду рекомендовать эту клинику.

Олена, 07.08.2024

Олег, 04.08.2024

Нам дуже все сподобалося, пацієнта вислухали, увійшли в ситуацію, діагностику провели добре, ми задоволені

Іван, 02.08.2024

Мені дуже сподобався лікар, який проводив електронейроміографію. Лікар молодий, але дуже хороший спеціаліст, компетентна людина у своїй сфері. Лікарем задоволені

Владислав, 29.07.2024

В клініку їхали з далеко і так сталося що приїхали раніше до відкриття клініку, не розрахували час, було дуже холодно. Персонал пішов нам на зустріч, запросили в клініку, ми в клініці зігрілися. Ми дуже вдячні що пішли нам на зустріч. Прийом пройшов добре, діагностика пройшла без зауважень. На мій погляд, лікар молодий, але дуже грамотний, ставив правильні запитання, гарно і коректно себе поводився. Я дуже задоволена і буду рекомендувати звертатися в цю клініку

Яна, 29.07.2024

Задоволений проведенням діагностики та обслуговуванням, все добре, дякую.

Вадим, 19.07.2024

Дуже зручне розташування клініки, добратися не важко саме в цю клініку. Перше враження про клініку залишилося позитивне. Відношення у клініці до пацієнтів дуже хороше. Загалом все було доволі добре.

Арсен, 17.07.2024

Проведенням діагностики задоволений, не маю зауважень, все сподобалося.

Максим, 19.06.2024

Ірина, 17.06.2024