Модерний діабетичний центр

«Модерний діабетичний центр» - центр сучасної ендокринології, де проводиться діагностика патологій за допомогою сучасного обладнання. У центрі проводиться діагностика цукрового і гестаційного діабету, ожиріння, метаболічного синдрому, порушень роботи наднирників, патологій щитовидної залози та ін. Висококваліфіковані лікарі відмінно справляються з обладнанням експерт-класу та найсучаснішими методиками, завдяки чому кожен пацієнт отримує максимальну допомогу ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Зоологічна, 3д. На карті

Шевченківський , м.Шулявська, м.Політехнічний інститут

«Модерний діабетичний центр» зібрав у своїх стінах лікарів вищої категорії, кандидатів і докторів медичних наук, заслужених діячів медицини України, які мають великий досвід роботи і відомі далеко за межами країни. Висока кваліфікація лікарів, новітнє обладнання та комплексний підхід у діагностиці дозволяють отримувати високу якість лікування.

У центрі приймають ендокринологи, лікар УЗД, невролог, педіатр, ортопед-травматолог, подолог, кардіолог. Якщо крім інструментальної діагностики, пацієнту необхідно здати певні аналізи, зробити це можна в «Модерному діабетичному центрі», де також розташована лабораторія.  Це допоможе заощадити час і пройти діагностику за найкоротші терміни в одному місці.

Діагностичні послуги, які надають в «Модерному диабетическом центрі»:

• дуплексне сканування:
    • артерій і вен верхніх і нижніх кінцівок;
    • судин голови;
    • судин шиї;
  • ехокардіографія;
  • електрокардіограма;
  • УЗД-дослідження:
    • надниркових залоз;
    • молочної залози;
    • м'яких тканин будь-якої локалізації;
    • нирок;
    • органів малого таза (трансабдомінально);
    • органів черевної порожнини;
    • сечостатевої системи у чоловіків;
    • щитовидної залози з допплерографией;
    • мошонки.

Обладнання:

• 12-канальний електрокардіограф;
  • німецька УЗД-система SIEMENS останнього покоління.

Переваги «Модерного діабетичного центру»:

• сучасне діагностичне обладнання;
  • застосування інноваційних технологій;
  • партнерство з провідними клініками світу.

Очікувала прийом п'ятнадцять хвилин. Для мене це не принципово, але якщо людина поспішає, то в приватних клініках та за такі гроші, потрібно вчасно приймати. Ставлення лікарів гарне.

Виталий, 12.03.2020

Человек, который сидел на рецепции, почему то, на весь холл начал кричать, какая у меня процедура. Это, немного странно и не комфортно. Когда я пришла, то еще ждала запись, десять минут. Мне сказали, что нужно включить оборудование. Я рассчитывала, что приду на назначенное время и сразу приступим к процедуре, оказалось, что нужно ждать.

Дарья, 16.05.2019
Ответ клиники
Уважаемая Дарья, Спасибо Вам за Ваш отзыв. Нам жаль, что визит в клинику MDC расстроил Вас. Мы внимательно рассмотрели Вашу жалобу и сделали соответствующие выводы. Отзывы пациентов помогают нам становиться лучше. Если решите обратиться к нашим специалистам вновь. Мы заботимся о здоровье и хорошем настроении наших пациентов. Доброго Вам здоровья!
24.05.2019

Стоит два аппарата для бахил, а бахил нет.

Татьяна, 06.03.2018

Мне все понравилось. Очень понравился узист, очень хорошо все объяснил. Нет никаких жалоб. Очень благодарна. Цена тоже устроила. Все прекрасно. Я довольна. Спасибо больше. Буду пользоваться дальше Вашими услугами.

Людмила, 14.11.2017

Все понравилось, записалась еще на прием.

Марина, 08.11.2017

ул. Голосеевская, 13 А. На карті