Інститут планування родини

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Інститут планування сім'ї (IPF) являє собою медичний заклад, в якому працюють високопрофесійні лікарі, що поєднують клінічну, науково-дослідницьку та практичну медицини. Провідний напрямок клініки - комплексне лікування безпліддя (комбіновані репродуктивні програми, запліднення, включаючи донорські програми та сурогатне материнство). До того ж IPF має кріо банк, який безпечно зберігає ембріони і гамети протягом тривалого часу. ще

• Пн-Сб: 8:00-17:00
  • Нд: вихідний

вул. Платона Майбороди, 8. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Інститут планування сім'ї (IPF) - це медичний заклад, основним напрямком роботи якого є лікування безпліддя. Для цього висококваліфіковані лікарі використовують найсучасніше обладнання і методики, не забуваючи на регулярній основі підвищувати власний професійний рівень. У клініці є в наявності стаціонар, кріо банк (для зберігання гамет і ембріонів), діагностична лабораторія та ін.

Лікарі, які приймають в Інституті планування сім'ї:

• акушер-гінеколог;
  • репродуктолог;
  • уролог;
  • ендокринолог;
  • сексопатолог;
  • генетик;
  • мамолог-онколог;
  • ембріолог.

Послуги, що надаються в Інституті планування сім'ї:

• УЗД-дослідження:
    • цистоскопія;
    • уретроскопія.

Переваги Інституту планування сім'ї:

• інноваційне медичне обладнання;
  • медична документація має державний зразок;
  • своя лабораторія;
  • зручне місце розташування (центр міста);
  • наявність денного стаціонару;
  • система знижок, лікування можна проходити в кредит і т.д.

Устаткування Інституту планування сім'ї:

• УЗД-апарат Voluson E8 дозволяє лікарю детально досліджувати плід навіть на ранніх термінах вагітності за рахунок візуалізації з високою чіткістю дрібних структур;
  • УЗД-апарат Siemens Nova 3000 - аналіз плода на ранніх термінах вагітності в різних проекціях;
  • УЗД-апарат Mindray DP-50.

Сподобався сервіс, обслуговування. В клініці було комфортно.

Оксана, 22.02.2024

Усе було швидко, зрозуміло де та як зробити діагностику, це не зайняло багато часу, тому візитом залишився задоволеним.

Дмитро, 17.01.2024

Сподобалось хороше відношення - прийшов, за часом прийняли, швидко зробили що було потрібно, й пішов.

Дмитро, 15.11.2023

В клініці все гарно, чудово, привітний персонал, провели до кабінету, в зоні очікування дуже комфортно, сама клініка дуже комфортна, облаштування клініки, в принципі все дуже круто

Валерія, 15.11.2023

В клініці працює привітний та професійний персонал. При проведені діагностики одразу лікар дослідив мої аналізи та експертно підійшов до моєї проблеми. Усе сподобалось.

Артур, 10.11.2023

ул. Пушкинская ,45/2. На карті