200 відгуків

Дніпролаб на Воскресенці

• Оплата карткою,

«Дніпролаб» – медична діагностика для всієї родини! Діагностичний центр Дніпролаба вже понад 15 років займає топові позиції серед медичних центрів у таких містах, як Київ, Чернігів, Черкаси, Фастів, Бровари. У медичній лабораторії «Дніпролобаб» Ви зможете за доступними цінами у максимально короткі терміни здати аналізи за такими напрямками: загальноклінічні, біохімічні, гематологічні, імунологічні, гормональні, алергологічні типи досліджень. Медичний персонал лабораторії – це висококваліфіковані лікарі-лаборанти з багаторічним досвідом роботи. Перед обстеженням Вас проконсультують з правил підготовки до аналізів крові, сечі, калу та інших біоматеріалів. ще

• Нд: 9:00-15:00

ул. Петра Запорожца, 26а. На карті

Дарницький , м.Дарниця

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичне відділення за адресою вул. П. Запорожця, 26А розташований на 1-му поверсі у новому висотному будинку неподалік Київської міської клінічної лікарні №3.

Відділення обладнане зручним пандусом та системою безпечного зберігання колясок.

Для ультразвукової діагностики у Дніпролабі використовуються найновіші італійські ультразвукові апарати MyLab 40 та MyLab 50 (Esaote). Дане обладнання забезпечує неперевершену якість одержуваної картинки, доступ до широкого спектру дослідницьких режимів (кольоровий, енергетичний допплер тощо), можливість проведення досліджень зовнішніми та порожнинними датчиками.

Перелік діагностичних послуг, що надаються спеціалістами "Дніпролаб" за адресою вул. П. Запорожця, 26А:

• УЗД:

- нейросонографія

• Дупплексне сканування:

- артерій верхніх/нижніх кінцівок

- вен нижніх кінцівок

Мені дуже сподобалось обслуговування клініки, дуже приємна лікарка яка проводила УЗД артерій нижніх кінцівок,  гарне було відношення до пацієнта. Рекомендую

Юрій, 30.09.2022

Доктор компетентный специалист. В клинике вежливо обслужили.

Наталья, 21.12.2019

Врач, очень внимателен! Результатом его работы, довольна!

Наталия, 27.09.2019

Осталась довольна обследованием, внимательный персонал, рекомендую.

Ольга, 23.08.2019

Не понравилось совсем. УЗИ длилось всего 2 минуты и она сказала что у меня есть немного песка в почках. Не могу назвать ее врачом. Пришлось переделывать на следующий день и в Институте урологии мне поставили совсем другой диагноз.

Ильхам, 01.08.2019

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .