Клініка Доброго Доктора

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініка Доброго Доктора» надає можливість пройти діагностичні процедури за такими напрямками, як гінекологія, акушерство, урологія та андрологія. У ній проводяться УЗД-дослідження, відеокольпоскопія, ехогістеросальпінгоскопія на сучасному обладнанні, що забезпечує точні результати. Не останню роль в якості проведених маніпуляцій грають лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і вивчають нові методики. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Урлівська, 40. На карті

Дарницький , м.Осокорки

«Клініка Доброго Доктора» оснащена новітнім обладнанням для УЗД-діагностики, а також в її стінах лікарі проводять відеокольпоскопію, ехогістеросальпінгоскопію та інші дослідження.

На кожному етапі лікарі неухильно дотримуються протоколу обстеження. Показання навіть самого кращого апарату треба вміти правильно інтерпретувати, з чим відмінно справляються фахівці «Клініки Доброго Доктора», які на постійній основі займаються підвищенням своїх кваліфікацій, беручи участь в різних з'їздах, конференціях і семінарах.

Послуги, що надаються в діагностиці «Клініка Доброго Доктора»:

УЗД:

• органів малого тазу (вагінальне, трансабдомінальне, ректальне + кольорове доплерівське);
  • молочних залоз і зон лімфовідтоку;
  • черевної порожнини;
  • нирок, сечового міхура, наднирників;
  • передміхурової залози (трансабдомінальне);
  • щитовидної залози;
  • органів мошонки;
  • судин шиї з допплерографією;
  • м'яких тканин;
  • лімфатичних вузлів;
  • слинних залоз;
  • вагітності (малого терміну, 12-13 тижні, 18-21 тижні, 33-34 тижні);
  • фолікулометрія;

відеокольпоскопія;
ехогістеросальпінгоскопія (перевірка прохідності маткових труб під контролем УЗД).

Обладнання, яке використовують в «Клініці Доброго Доктора»:

• УЗД-апарат експертного класу, який надає фахівцеві детальну картинку області, яка досліджується, що дозволяє відстежувати ефективність лікування;
  • відеокольпоскоп та ін.

Діагностику провели відмінно, клініка сподобалася

Інеса, 17.04.2024

Задоволена проведенням діагностики, дякую.

Олена, 20.03.2024

Дуже сподобався лікар УЗД спеціаліст, в клініці хороша апаратура, дуже гарний сервіс

Світлана, 14.03.2024

В загальному клініка сподобалася, але сама клініка дуже мініатюрна, мало у ній місця.

Ольга, 14.02.2024

Лікар надав відповіді на всі мої запитання. Персонал клініки на ресепшен приємна дівчинка, клініка сподобалась, дуже затишна, невеличка, все чисто, все комфортно

Наталія, 08.01.2024

ул. Гетьмана Павла Полуботка, 32. На карті