Відгуки про діагностичний центр Клініка Доброго Доктора

• Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Урлівська, 40. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Діагностику провели відмінно, клініка сподобалася

Інеса, 17.04.2024

Задоволена проведенням діагностики, дякую.

Олена, 20.03.2024

Дуже сподобався лікар УЗД спеціаліст, в клініці хороша апаратура, дуже гарний сервіс

Світлана, 14.03.2024

В загальному клініка сподобалася, але сама клініка дуже мініатюрна, мало у ній місця.

Ольга, 14.02.2024

Лікар надав відповіді на всі мої запитання. Персонал клініки на ресепшен приємна дівчинка, клініка сподобалась, дуже затишна, невеличка, все чисто, все комфортно

Наталія, 08.01.2024

Сподобалось відношення персоналу, усе відбулось легко та просто.

Яна, 23.12.2023

Звичайна приватна клініка, прийняли за часом. Сподобався лікар, що проводив діагностику, за потреби звертатимусь до них ще.

Володимир, 06.12.2023

Загалом залишились задоволені, єдине, було досить дивно, що лікар під час проведення УЗД дивилась постійно на висновок попереднього УЗД, й відчувалось, що вона чогось не договорювала.

Марія, 03.12.2023

Ми дуже задоволені лікарем який робив УЗД серця. Лікар поставився дуже уважно, все перепитав, якісно оглянув. Всім рекомендую.

Катерина, 01.12.2023

Гарна клініка, чиста, гарне ставлення до пацієнтів, все прекрасно

Ніна, 22.09.2023

Клиника очень хорошая, чистенькая, все отлично. Доктор была очень приятная. Мне все понравилось.

Яна, 23.12.2019

Все отлично. Осмотр и консультацию получила в полном объёме!

Инна, 12.10.2019

Очень довольна доктором! Очень приятный, внимательный доктор к которому хочется обращаться! Профессионал своего дела! Я рада, что нашла себе такого специалиста и просто хорошего человека. Спасибо огромное доктору.

Юлия, 24.09.2018

Я всем довольна. Меня приняли хорошо и с улыбкой, как на рецепции, так и УЗИ-специалист.

Катерина, 29.03.2018

Мне дали консультацию и направление. Отмечу расположение доктора к клиенту, внимательное отношение и профессионализм. Доктор больше сделала, чем предполагалось, в силу профессионального подхода и внимательного отношения.

Анна, 07.02.2018

Все хорошо было. Положительно, нормальное обслуживание, все как положено.

Оксана, 17.12.2017

Все хорошо, хорошее обслуживание, хорошая рецепция.

Галина, 02.12.2017

Очень довольна, очень хороший там гинеколог работает, Наталья Олеговна.

Алина, 09.08.2017

Все было нормально кроме того, что уделили очень мало времени.

Юлия, 23.07.2017

Очень довольна клиникой. Рекомендую Наталью Олеговну, хороший профессионал, всегда ответит на все вопросы. Мою проблему решила.

Екатерина, 24.06.2017

Чистая современная клиника, вежливый персонал. Приняли даже ранее оговоренного времени.

Марина, 17.05.2017

Очень хорошая клиника, большое им спасибо.

Светлана, 22.11.2016

Прекрасна клініка, мене прийняв дуже хороший лікар. Також, в клініці привітний адміністратор, зустрів мене і провів на прийом.

Зинаъда, 17.08.2016

Мне все очень понравилось, врач был очень хороший, персонал хороший, очень приветливый, добрый, в клинике чисто, красиво, на высшем уровне, современная техника.

Нина, 12.04.2016

г. Киев, ул. Раисы Окипной, 8Б. На карті