Винница

Страница 2: Детские Отоларингологи (ЛОРы) в Виннице

Врач Отоларинголог (ЛОР), Сурдолог Власенко Анатолий Викторович на Doc.ua
Проводит первичный осмотр, делает цифровую отоскопию, непрямую ларингоскопию, анемизацию слизистой носа, забор мазков на патологическую флору, рентгенографию дыхательных пазух носа. Ведет прием как сурдолог.
4.1
Врач Отоларинголог (ЛОР) Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Віта Миколаївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань та патологій ЛОР-органів. Проводить консультативний прийом, огляд, видалення сірчаної корки, промивання ДПН методом переміщення, та ін. Займається лікуванням риніту, отиту, тонзиліту, гаймориту, фарингіту
Врач Отоларинголог (ЛОР) Гуменюк Марина Володимирівна на Doc.ua
Марина Володимирівна займається лікуванням захворювань та патологій ЛОР-органів. Проводить продування слухових труб по Політцеру, видалення сірчаної корки, промивання лакун мигдаликів лікарськими препаратами та ін. Займається лікуванням отиту, риніту, тонзиліту, гаймориту, назофарингіту
Врач Отоларинголог (ЛОР) Харитонов Андрей Вячеславович  на Doc.ua
Доктор специализируется на отоларингологии. Проводит туалет наружного слухового прохода (1 или 2 ушей), обзор наружного слухового прохода на наличие серных пробок, удаление из наружного слухового прохода серных пробок, туалет полости носа, анемизацию среднего носового хода. Ведет прием для детей от рождения