Вінниця

Сторінка 2: Дитячі Отоларингологи в Вінниці

Лікар Отоларинголог, Сурдолог Власенко Анатолій Вікторович на Doc.ua
Проводить первинний огляд, робить цифрову отоскопію, непряму ларингоскопію, анемізацію слизової носа, забір мазків на патологічну флору, рентгенографію дихальних пазух носа. Веде прийом як сурдолог.
4.1
Лікар Отоларинголог Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Віта Миколаївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань та патологій ЛОР-органів. Проводить консультативний прийом, огляд, видалення сірчаної корки, промивання ДПН методом переміщення та ін. Займається лікуванням риніту, отиту, тонзиліту, гаймориту, фарингіту
Лікар Отоларинголог Гуменюк Марина Володимирівна на Doc.ua
Марина Володимирівна займається лікуванням захворювань та патологій ЛОР-органів. Проводить продування слухових труб по Політцеру, видалення сірчаної корки, промивання лакун мигдаликів лікарськими препаратами та ін. Займається лікуванням отиту, риніту, тонзиліту, гаймориту, назофарингіту
Лікар Отоларинголог Харитонов Андрій В'ячеславович  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить туалет зовнішнього слухового проходу (1 або 2 вух), огляд зовнішнього слухового проходу на наявність сірчаних пробок, видалення із зовнішнього слухового проходу сірчаних пробок, туалет порожнини носа, анемізацію середнього носового ходу. Веде прийом для дітей від народження