Медицинский центр Мое здоровье

Аллергология, Вертебрология, Гастроэнтерология, Гепатология, Дерматология, Диетология, Инфектология, Кардиология, Маммология, Неврология, Онкология, Ортопедия, Оториноларингология, Педиатрия, Проктология, Пульмонология, Ревматология, Терапия, Травматология, УЗ-диагностика, Урология, Флебология, Хирургия, Эндокринология еще

ул. Хмельницкое шоссе, 92 (2 этаж). На карте

Ленинский

Адреса вказана абсолютно неточно. Ми провели багато часу, шукаючи просто на території де знаходиться це заклад. Його десь перенесли, кудись переїхав. Оператори не беруть слухавку за двома номерами. Хоча, коли я зайшла на рецепцію, вони сиділи й нічого не робили. І лікаря не була на місці. Ми довго на нього чекали, хоча вже запізнювалися.

Володимир, 28.12.2020

Мені не подобається, що в клініці немає комп`ютеризації. Коли я прийшла до лікаря вперше, принесла документи, результати обстеження. Принесла фіброгастроскопію, УЗД. Але коли ми приходимо до лікаря це все залишається, роблять копію або вносять до комп`ютера. Але я прихожу на повторний прийом і лікар знову питає, де всі ці документи! Але навіщо їх носити? Лікар пояснив, що потрібно брати документи щоразу. Бо інформацію до комп'ютера не вносить і лікар сидить все пише від руки. В платних клініках такого і близько немає! Лікар відправила мене на рецепцію, що б підіймати данні. Шукали там четверо, але знайшли. Ще перед другим прийомом я здавала аналізи. Лікар мене питає: "А де Ваші аналізи?" Вона мене, пацієнта, питає де мої аналізи! Я маю прийти на прийом і вони повинні вже бути у лікаря! Знову іду на рецепцію, їх немає! Через хвилин двадцять, коли вже пішов сам лікар, знайшли частину аналізів. На хелікобактер не знайшли, бо забулися внести в реєстр! Хоча я його оплатила! Це рівень районної клініки. Там нема що робити, звідти треба бігти! Це справжня "шарашкіна контора". Ніяка це не клініка, навіть словом - клініка, соромно називати! ЇХ потрібно з відти гнати, чи вчити, набирати когось нового. І лікарю, вже теж потрібно навчитися працювати з комп`ютером. А не працювати так, як працювали в сімдесятих або вісімдесятих роках, минулого століття. Вже є комп`ютери, принтери та сканери. Все пішло вперед!

Оксана, 20.07.2020

Єдине що не сподобалось, що не попала на той час який записувалась.Прийом затримався на 30 хвилин.У мене маленька дитина і я прив'язана до часу. А так загалом сподобалося.

Соломия, 25.06.2020

Все красиво и чисто, на рецепции девушки готовы помочь. Все супер!

Наталья, 18.02.2020

Клініка мені сподобалася. Буду звертатися ще.

Артем, 15.01.2020

Лікар невролог компетентний у своїй області та приємний співрозмовник. Все пройшло дуже добре.

Микола, 14.12.2019

Очень понравилась работа рецепции, все было немного долго, но нас перезаписали. Очень удобно, что в клинике можно расплачиваться банковской картой, такое есть не у всех клиникам.

Глеб, 11.03.2019

На рецепції працює жінка не досить приємна. Вона і з нами неприємно розмовляла, і потім з наступним пацієнтом - літньою людиною - вона також розмовляла негарно.

Максим, 25.06.2018

Мне не очень понравилось помещение в котором принимает доктор.

Владислав, 24.11.2017

Брали анализ крови с вены. До сих пор рука болит. То есть не квалифицировано.

Марина, 16.10.2017

Все прекрасно. В роботі клініки все влаштувало.

Аліна, 23.08.2017

Очень понравилось. Доктор высококвалифицированный, очень внимательный, на рецепции очень внимательный персонал.

Лариса, 08.08.2017

Всё хорошо, мне понравилось, буду еще обращаться.

Ольга, 28.03.2017