Белая Церковь
Врач Отоларинголог (ЛОР) Шебеда  Илья  Юрьевич на Doc.ua

Отзывы о Шебеда Илья Юрьевич

Консультация от550 грн
Отзывов

Проверенные отзывы о враче отзывов

Роман 08 Июль 2024
 Візит пройшов суперово.  Дійсно класно все було, лікар чудовий спеціаліст, нам допоміг з розв'язанням нашої проблеми. Залишилися дуже задоволені візитом у цього лікаря.
Владислав 02 Июль 2024
Сподобалось, що швидко поставив діагноз, надав допомогу, знеболив.
Анна 24 Июнь 2024
Лікар адекватний, уважний, було комфортно, я дуже задоволена.
Олег 01 Июнь 2024
Все було добре, прийом сподобався
Віра 10 Март 2024
Мені дуже сподобався візит і лікар теж. Сам лікар дуже гарний спеціаліст.
Олександр 10 Март 2024
Візит пройшов чудово. Лікар хороший спеціаліст, зробив огляд професійний, нормально все пояснив, надав професійну допомогу, виписав лікування. Вже спостерігаємо позитивну динаміку від цього лікування.  Тому вдячні лікарю за допомогу з найкращими побажаннями.
Світлана 23 Февраль 2024
Понравился прием, доктор спокойный, все объяснил и рассказал, тщательно провел осмотр, все прошло хорошо, осталась довольна, вопросов нет. От доктора получила полную информацию
Олена 10 Декабрь 2023
Дуже грамотний лікар, уважний, все з'ясував, прописав лікування. Мене стало легше, триває лікування, також хочу відзначити, що лікар дуже детально підходить до самого процесу прийому та консультації, я задоволена. Дякую.
Артем 20 Октябрь 2023
Дуже кваліфікований, уважний до деталей. Лікар ставив багато запитань: цікавився усіма обставинами захворювання, якими методами лікувались раніше і лікувались взагалі. Лікар дуже уважний і добре виконує свої обов'язки

Все врачи Белая Церковь