Клініки Терапевтичні у Львові - Галицького району (2)

Госпіталь
    Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Рентгенологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія ще
    • Оплата карткою,

Госпіталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я та кохання! Ми - унікальна медична установа, в якій з турботою та любов'ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослі, чи дітки. Наш медичний заклад було засновано ще 1903 року видатним українським благодійником митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто лікарняний заклад, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професіоналізм від кожного працівника. ще

• Вс: 9:00-15:00

Врач: Рижкова  Ольга Андріївна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua 0

Рижкова Ольга Андріївна

Терапевт

Вартість прийому : 750 грн
    Акушерство, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Мамологія, Неврологія, Психотерапія, Репродуктологія, Сексологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

Медичний центр «ДВ» був створений 1998 року. Це перша приватна клініка Львова. Вона розташована в центрі міста і надає комплексну медичну допомогу як дорослим так і дітям ще

• Сб: выходной

вул. Дорошенка, 65. На карті

Галицький

Лікарі терапевти в даній клініці

дивитись все
    Врач: Бевз Оксана Володимирівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua 0

Бевз Оксана Володимирівна

Терапевт

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

Вартість прийому : 800 грн