Львів
Шпиталь Шептицького

Відгуки про клініку Шпиталь Шептицького

Госпіталь
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Рентгенологія Терапія ... ще
Оплата карткою
Госпіталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я та кохання! Ми - унікальна медична установа, в якій з турботою та любов'ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослі, чи дітки. Наш медичний заклад було засновано ще 1903 року видатним українським благодійником митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто лікарняний заклад, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професіоналізм від кожного працівника.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Озаркевича, 4на карті
Галицький
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
57 відгуків
Нонна 25 Квітень 2024
Запрошували кардіолога Гасюк Любов Ярославівну й сестричку, яка зробить ЕКГ, до літньої особи, й залишились дуже задоволеними, бо по перше, це пунктуальність - прибули вчасно, по друге, лікарка дуже приємна як людина, уважно віднеслась до нас, і як спеціаліст себе показала, бо мамі вже дуже багато років, а Любов Ярославівна її морально заспокоїла, виписала лікування й запропонувала (через те що наразі не маємо сімейного лікаря) зареєструватись у них, бо в клініці є мобільний паліатив, й до таких стареньких може приїхати будь-який спеціаліст й таке інше. Тому я залишилась цілком задоволеною візитом лікарки.
Оксана 20 Квітень 2024
Дуже зручне розташування клініки, швидко знайшли, не чекали прийом, все дуже швидко і класно, лікар дуже компетентний. Візитом в клініку задоволені
Яна 07 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Кароліна 02 Квітень 2024
Клініка дуже гарна, персонал приємний і ввічливий
Надія 23 Березень 2024
Сподобалася клініка, дуже добре все було.
Олег 17 Березень 2024
Клініка комфортна, дякую.
Людмила 13 Березень 2024
Пройшло все добре, все дуже сподобалося у клініці. Обслуговування  було на найвищому рівні.
Олена 13 Березень 2024
Персона клініки чемний, привітний
Оксана 12 Березень 2024
В клініці все коректно, чистенько. На регістратурі всю інформацію надали, поставилися дуже уважно
Ярослава 04 Березень 2024
 Сподобалася клініка.Дуже добре все було.
5 6 chevron_right