Львів
Шпиталь Шептицького

Відгуки про клініку Шпиталь Шептицького

Госпіталь
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Рентгенологія Терапія ... ще
Оплата карткою
Госпіталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров'я та кохання! Ми - унікальна медична установа, в якій з турботою та любов'ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослі, чи дітки. Наш медичний заклад було засновано ще 1903 року видатним українським благодійником митрополитом Андрієм Шептицьким. А сьогодні – Госпіталь це не просто лікарняний заклад, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професіоналізм від кожного працівника.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Озаркевича, 4на карті
Галицький
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
66 відгуків
Рома 15 Липень 2024
Мені дуже сподобалося обслуговування персоналу на рецепції, дівчатка дуже ввічливі
Оксана 27 Червень 2024
Все було добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Катерина 18 Червень 2024
Про клініку давно знала, після візиту залишилися гарні враження
Світлана 14 Червень 2024
Була на консультації у лікаря. Лікар, Тарас Ігор, молодий, перспективний. У мене складна ситуація, лікар все розказав по проблемі, рекомендував робити операцію, гарно зі мною поговорив, все мені пояснив, все було зрозуміло. Клініка дуже хороша, зверталася не раз, надалі буду звертатися ще
Світлана 11 Червень 2024
В клініці чисто, акуратно, привітно, візитом в клініку задоволена
Ніна 05 Червень 2024
Мені все сподобалося, зверталася раніше до інших лікарів клініки, всі лікарі хороші. Лікар, Фарбовська Ольга  Михайлівна, хороший спеціаліст
Тетяна 31 Травень 2024
Клініка суперова, все дуже сподобалося.
Софія 24 Травень 2024
Дуже хороша клініка, дуже хороший сервіс
Олена 26 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася
Нонна 25 Квітень 2024
Запрошували кардіолога Гасюк Любов Ярославівну й сестричку, яка зробить ЕКГ, до літньої особи, й залишились дуже задоволеними, бо по перше, це пунктуальність - прибули вчасно, по друге, лікарка дуже приємна як людина, уважно віднеслась до нас, і як спеціаліст себе показала, бо мамі вже дуже багато років, а Любов Ярославівна її морально заспокоїла, виписала лікування й запропонувала (через те що наразі не маємо сімейного лікаря) зареєструватись у них, бо в клініці є мобільний паліатив, й до таких стареньких може приїхати будь-який спеціаліст й таке інше. Тому я залишилась цілком задоволеною візитом лікарки.
5 6 7 chevron_right