Львів
ДВ, медичний центр

Відгуки про клініку ДВ, медичний центр

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Мамологія Неврологія ... ще
Медичний центр «ДВ» був створений 1998 року. Це перша приватна клініка Львова. Вона розташована в центрі міста і надає комплексну медичну допомогу. Лікарі медичного центру «ДВ» – це кандидати і доктори медичних наук, лікарі вищої категорії, науковий і практичний досвід яких відомий не лише в Україні, а й за кордоном
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Дорошенка, 65на карті
Галицький
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
29 відгуків
Богдан 02 Липень 2024
Клініка невеличка, акуратна, чистенька, ніяких зауважень
Віктор 05 Квітень 2024
В клініці все гарно і акуратно, але ціни задорогі як для консультації й взагалі. Консультація у лікаря була чудова, до лікаря немає ніяких претензій.
Любов 04 Квітень 2024
Сподобалось обслуговування.
Олена 19 Березень 2024
Сподобалася клініка.Все було чудово у цій клініці.Все пройшло добре.
Оксана 07 Березень 2024
Клініка сподобалася. У клініці всі дуже привітні, зразу вирішують ту проблему з якою ти прийшов.
Ангеліна 22 Лютий 2024
Лікар, Миронович Богдан Тадейович, дуже досвідчений, гарно вразив. Ми не очікували, що на першому прийомі буде настільки чітко описана наша ситуація і проблема, з якою ми стикнулися. Я дуже вдячна лікарю за консультацію
Руслан 16 Лютий 2024
Все сподобалось у клініці.
Тетяна 14 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Все добре пройшло. Привітний персонал, чисто, акуратно, комфортно.
Ірина 14 Лютий 2024
Хороша клініка.