Клініки гастроентерології у Києві - метро Лісова (3)

Ліцензія МОЗ № 590 від 15.03.2019р.
    Венерологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Косметологія, Масаж, Подологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Хірургія ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

"ГруальМед" – це сучасний медичний заклад, який надає консультаційні, діагностичні послуги та лікування в області: дерматології, трихології, гастроентерології, УЗД, подології, хірургії, сестринської справи. Підтримка здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. У нас постійні акції та гнучна система знижок. Запрошуємо вас до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі. ще

• Сб: выходной

вул. Братиславська, 14 Б. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Лікарі гастроентерологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Венцковська Олена Володимирівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Венцковська Олена Володимирівна

Гастроентеролог

Лікар вищої категорії.

Вартість прийому : 600 грн
    Лицензия МОЗ Украины АЕ № 0310/05-M
    Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще

Медичний центр «Просто» надає кваліфіковану медичну допомогу вузькопрофільних фахівців та діагностику на сучасному обладнанні нового покоління. У центрі є можливість отримати допомогу за такими напрямками медицини, як: гінекологія, урологія, терапія, хірургія, кардіологія, функціональна, МРТ, УЗД-діагностика ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
    • Вс: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Оториноларингологія, Проктологія, Психотерапія, Стоматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр "Максімедикал" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних заходів у стоматології, гінекології, урології, проктології та хірургії. ще

• Нд: вихідний

вул. Академіка Курчатова, 23 А. На карті