Медичний центр  «Лікар і я» (DOCTOR & ME)

Відгуки про клініку Медичний центр «Лікар і я» (DOCTOR & ME)

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Лікар і я» - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, офтальмології, алергології, урології, гастроентерології, ревматології.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Гната Хоткевича 8на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська м.Лісова
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
49 відгуків
Людмила 29 Квітень 2024
В клинике делали УЗИ. Доктор диагностики очень внимательный, нам очень понравился доктор и клиника
Олена 26 Квітень 2024
Хороша клініка, пройшло все напрочуд добре. У самій клініці чисто, акуратно,  всі доволі ввічливі та привітні. Лікарі професійні, медперсонал уважний, зробили все швидко та якісно. Загалом все було прекрасно у цій клініці.
Арсеній 25 Квітень 2024
Хороша приватна клініка, чиста, свіжа, охайна, є дитяча зона.
Валерія 18 Квітень 2024
 Все сподобалося, клініка файна, все стерильно, буду звертатися ще
Вікторія 18 Квітень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці. Візит пройшов чудово.
Олександр 15 Квітень 2024
Клініка чистенька, акуратна, все добре, сподобалася
Ілля 15 Квітень 2024
Професійно, приємно, клієнтоорієнтована, в клініці чисто, зручне місце розташування, персонал на ресепшен уважний, ввічливий. Я приємно вражена
Теона 08 Квітень 2024
Клініка хороша, але дівчинка не ресепшен непривітна, а лікар був дуже хороший
Ярослав 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці.
Матвій 26 Березень 2024
Гарна клініка, нам сподобалася