Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Хірург Чорномиз Віталій Дмитрович на Doc.ua

Відгуки про Чорномиз Віталій Дмитрович

Заслужений лікар України, керівник клініки. Займається лікуванням хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту; спеціалізується на усуненні інтоксикацій. Має патентні винаходи.

Перевірені відгуки про лікаря 203 відгуки

Олена 10 Квітень 2024
Отличный доктор, прием на высшем уровне
Олександр 09 Квітень 2024
Візит пройшов супер. Мені дуже сподобався лікар, було все доволі добре та чудово.Лікар відповів на усі мої запитання, надав хороші, адекватні рекомендації. Загалом візитом я залишився задоволений.
Світлана 13 Березень 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже уважний, кваліфікований спеціаліст. Добре відноситься до пацієнтів, все досить добре пройшло. Лікар  виписав лікування,  лікуюся. Наразі я усім повністю задоволена.
Лариса 13 Березень 2024
Ірина 28 Лютий 2024
Онлайн консультація пройшла задовільнено, уважно вислухав, відповів на усі запитання. Отримала усе, що хотіла.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Максим 16 Лютий 2024
Отримав якісну консультацію, все зрозуміло, доступно, дякую.
Руслан 29 Січень 2024
Оцінюю на максимально можливий бал, все пройшло дуже добре, досвідчений та кваліфікований лікар, вивчив симптоми та вислухав скарги, все пояснив, призначив лікування, дякую.
Направлено до клініки
Алла 26 Січень 2024
Залишилась повністю незадоволеною - совдеповський метод! Коли дізнався, що я приїхала з Америки, призначив зробити в його клініці купу аналізів, потрібні, не потрібні, про всяк випадок зробіть. Жодних призначень до ладу не зробив, тільки дав рекламні буклети від фармацевтів, ці препарати не мають ніякого відношення до стану здоров'я! Краще б я звернулась в інше місце, до лікаря з меншим досвідом, бо тут виявився лише розведення на гроші. Одним словом - залишилась розчарованою.
Ірина 17 Січень 2024
Сподобався підхід до мене як до пацієнта, надані рекомендації та й в цілому сподобалось все.
Раїса 28 Грудень 2023
Дуже хоррший лікар, і як фахівець, і як людина, я дуже задоволена. Дякую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right