Клініки косметології у Києві - метро Чернігівська (2)

Ліцензія МОЗ № 590 від 15.03.2019р.
    Венерологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Косметологія, Масаж, Подологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Хірургія ще
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

"ГруальМед" – це сучасний медичний заклад, який надає консультаційні, діагностичні послуги та лікування в області: дерматології, трихології, гастроентерології, УЗД, подології, хірургії, сестринської справи. Підтримка здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. У нас постійні акції та гнучна система знижок. Запрошуємо вас до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі. ще

• Сб: выходной

вул. Братиславська, 14 Б. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Лікарі косметологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Фахруддін Ганна Миколаївна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Фахруддін Ганна Миколаївна

Вартість прийому : 700 грн
    Мережева клініка
    Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Вертебрологія, Дерматологія, Масаж, Терапія, Трихологія, Онкологія, Пластична хірургія, Проктологія ще

«Академія Вашого здоров'я» - це сучасний медичний центр, який надає своїм пацієнтам дійсно якісні та професійні медичні послуги. У медичному центрі «Академія Вашого здоров'я» здоров'я кожного пацієнта знаходиться під опікою лікарів вищої та першої категорії і кваліфікованого медичного персоналу. Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» оперує новітнім медичним обладнанням та апаратурою, лікувальний процес проходить максимально комфортно для пацієнта.

Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська
    Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще

вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12). На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Академія вашого здоров'я на Подолі
    Неврологія, Психологія, Ревматологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Ендокринологія ще

вул. Спаська, 5. На карті

вул. Бастіонна, 3/12. На карті

Печерський , м.Звіринецька

Лікарі косметологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Риболов Євгеній Михайлович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Риболов Євгеній Михайлович

Лікар першої категорії.

Вартість прийому : 1200 грн
    Врач: Пацуля Євгенія Олександрівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Пацуля Євгенія Олександрівна

Вартість прийому : 630 грн