Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Купцова Катерина Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Купцова Катерина Юріївна

Катерина Юріївна діагностує, проводить комплексне лікування захворювань волосся, шкіри, нігтів. Проводить видалення новоутворень шкіри за допомогою лазера, застосовує методики кріохірургії, радіохвильової хірургії. Володіє апаратними, ін’єкційними методами терапії в області лікарської косметології.

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Данило 07 Квітень 2024
Прийняла мене вчасно, дуже приємна, ефективно усе розібрала, призначила лікування, від якого вже сьогодні, на третій день відчуваю результат. Візитом залишився задоволеним.
Ольга 16 Березень 2024
Сподобався візит, лікар дуже хороший, компетентний спеціаліст.
Аліна 10 Лютий 2024
У лікаря була перший раз, лікар була чемна, ввічлива, детально все розказала, лікар все зробила чисто, акуратно, приємно
Світлана 20 Січень 2024
Все чудово пройшло. Сподобалось на візиті. Все в порядку.
Александр 23 Серпень 2017
Нормальный, хороший врач.
Светлана 04 Серпень 2017
Все понравилось, все было хорошо, меня хорошо встретили, все было быстро четко, красиво.
Ирина 02 Серпень 2017
У нас был шикарный прием, нам доктор уже выписал лечение. Записались повторно.
Тетяна 22 Листопад 2016
Дуже хороший лікар, дуже приємно було з нею поспілкуватися, ввічлива. Проконсультувала, оглянула, назначила курс лікування, призначила аналізи, все сподобалося.
Дмитрий 09 Листопад 2016
Хороший приём, мне понравилась консультация. Доктор молодец, остались только положительные эмоции. Также, врач приятна как человек и достаточно симпатичная.
Виктория 14 Жовтень 2016
Все прошло на высшем уровне. Очень понравилась!