Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»

Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed»

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Масаж ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed» - це багатопрофільний заклад. У клініці кожен пацієнт може пройти комплексне обстеження, отримати лікарські консультації за напрямками: гінекології, урології, проктології, хірургії, терапії, ендокринології, флебології, дерматології, гастроентерології. Переважаючим критерієм в сервісі «Здоров'я родини TreeAmed» є виняткова турбота про комфортабельному перебування в клініці кожного пацієнта
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 16:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Новокостянтинівська 15/15на карті
Подільський м.Тараса Шевченка м.Почайна

«Здоров'я родини TreeAmed» - це багатопрофільний медичний центр з широким спектром послуг. Медичний центр «Здоров'я родини TreeAmed» спеціалізується на наданні якісної допомоги в гінекології, урології, хірургії, терапії, гастроентерології, ендокринології, кардіології, дерматології, дитячої гінекології, проктології, флебології, педіатрії, ультразвукової діагностики. В арсеналі клініки сучасно обладнаний операційний блок з комфортною палатою післяопераційного перебування і медичні кабінети для амбулаторного прийому.

Протягом 11 років, принципи роботи команди медичного центру «Здоров'я родини TreeAmed» залишаються незмінними:

• індивідуальний підхід до проблеми кожного клієнта;
  • точна діагностика;
  • слідування вітчизняним і міжнародним стандартам лікування;
  • команда кваліфікованих лікарів;
  • сучасна лабораторна і інструментальна діагностики.

Напрямки і послуги, що надаються в клініці «Здоров'я родини TreeAmed»:

• напрямок гінекології:
    • малоінвазивна терапія патологій шийки матки;
    • марсупіалізація кісти бартолінової залози;
    • інтимна корекція і пластику (лазером і радіохвильові методом);
    • ендоскопічна гінекологія (діагностична гістероскопія, гістерорезектоскопія);
    • лапароскопія;
    • плазмоліфтінг інтимної зони;
  • напрямок репродуктології:
    • внутрішньоматкова інсемінація;
    • стимуляція овуляції;
  • напрямок урології:
    • консервативна терапія запалень та інфекцій сечостатевої сфери;
    • хірургічна корекція кіст, гідро- і варикоцеле;
    • терапія еректильної дисфункції;
  • напрямок проктології:
    • консервативне, малоінвазивне лікування внутрішнього і зовнішнього геморою;
    • видалення поліпів прямої кишки;
    • лазерне лікування анальних тріщин;
  • напрямок хірургії:
    • видалення ліпом і атером з накладенням косметичного шва;
    • лікування вросшого нігтя;
    • видалення гриж;
  • напрямок дерматології:
    • видалення бородавок і папілом методом лазерної або радіохвильової деструкції;
    • діагностика і терапія різних шкірних захворювань;
    • дерматоскопія;
    • видалення доброякісних новоутворень шкіри;
    • ін'єкційні методики оздоровлення і омолодження шкіри;
    • биоревитализация;
    • мезотерапія;
    • пілінги і масаж обличчя.

Здоров'я і комфорт пацієнта - пріоритети в роботі фахівців клініки.

Антон 19 Січень 2024
В клініці дівчата на ресепшен розмовляють російською мовою, нам це не сподобалося
Евгений 20 Грудень 2023
Все сподобалось.
Леся 18 Грудень 2023
У клініці  приємний адміністратор. Усюди чисто, все доглянуто.
Анна 10 Листопад 2023
В клініці все сподобалось
Дмитро 03 Листопад 2023
Чекав лишніх 30 хвилин до зустрічі  з лікарем. А так загалом все сподобалось, привітний персонал.