Віра Надія Любов

Клініка
Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Проктологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія ще

Клініка «Віра Надія Любов» надає послуги лікарів за такими напрямками: сімейна медицина, отоларингологія, кардіологія, неврологія, гінекологія, масаж та ін. Це затишна сучасна клініка, головною цінністю якої є комфорт пацієнта, а також висока якість медичної допомоги. ще

• Нд: вихідний

вул. Політехнічна, 25/29. На карті

Солом'янський , м.Політехнічний інститут

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Багатопрофільна клініка для дорослих «Віра Надія Любов» надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Клініка співпрацює з прекрасними лікарями, кожен з яких - фахівець у своїй галузі, люблячий свою роботу. Головним принципом їх роботи є пошук індивідуального підходу до кожного пацієнта для найбільш ефективного лікування різних захворювань.

У даному медичному закладі проводиться лікування захворювань в акушерстві, гінекології, гастроентерології, дерматології, кардіології, неврології, оториноларингології, сімейній медицині, урології. Можливий виїзд лікарів додому до пацієнтів (терапевта, педіатра, невролога, уролога, хірурга, окуліста, отоларинголога).

Послуги, що надаються в клініці «Віра Надія Любов»:

• лабораторні дослідження;

Акушерство та гінекологія

• кольпоскопія;
  • радіохвильова ексцизія патологій шийки матки;
  • радіохвильова папіллектомія;
  • розведення синехій.

Отоларингологія:

• промивання порожнини носа по Проетцу;
  • видалення сірчаної пробки;
  • промивання лакун мигдалин;
  • продування вух по Політцеру.

Хірургія (видалення новоутворень м'яких тканин, в тому числі радіохвильовим методом);
Неврологія:

• обколювання ділянки лікарським засобом;
  • блокада паравертебральна;
  • блокада периферичного нерву.

УЗ-діагностика;

• електрокардіографія;
  • флюорографія;
  • рентген;

Масаж (лікувальний, сегментарний, дитячий, антицелюлітний, вакуумний, дренажний);

• можливий виїзд лікарів додому до пацієнтів.

Обладнання клініки «Віра Надія Любов»:

• кольпоскоп останнього покоління;
  • ультразвуковий апарат;
  • електрокардіограф;
  • рентген-апарат;
  • функціональні ліжка (з головним і ножним підйомами) та ін.

Клиника хорошая! Все чисто, все есть бахилы, антисептики, туалет чистый, ремонт хороший, мне было приятно там находиться, атмосфера хорошая! На рецепции приятные, вежливые девушки! Цены вменяемые!

Антонина, 19.02.2021

Ходила снять швы. Дома обнаружила что 2 шва осталось, пришлось снимать самой, т.к. дешевле чем ездить туда. Зачем ходить в клинику, где элементарных услуг предоставить не могут?

Анна, 21.01.2021

Не самая заметная вывеска, особенно если у тебя плохое зрение, для меня удобное месторасположение, без пафоса как бывает в частных, понимаешь что платишь за услуги, а не ремонт в клинике, немного тесновато, но в целом, все нормально. Было много людей, которые ходят на процедуры, для меня это хороший знак.

Мария, 25.09.2020

Мне все понравилось. Прием был как было назначено. Получил необходимую консультацию

Дранговский Сергей, 30.01.2020

Будем и дальше обращаться в данную клинику.

Юлия, 30.01.2020
Дивитися всі відгуки