Віра Надія Любов

Віра Надія Любов

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж ... ще
Клініка «Віра Надія Любов» надає послуги лікарів за такими напрямками: сімейна медицина, отоларингологія, кардіологія, неврологія, гінекологія, масаж та ін. Це затишна сучасна клініка, головною цінністю якої є комфорт пацієнта, а також висока якість медичної допомоги.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Політехнічна, 25/29на карті
Солом'янський м.Політехнічний інститут

Багатопрофільна клініка для дорослих «Віра Надія Любов» надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Клініка співпрацює з прекрасними лікарями, кожен з яких - фахівець у своїй галузі, люблячий свою роботу. Головним принципом їх роботи є пошук індивідуального підходу до кожного пацієнта для найбільш ефективного лікування різних захворювань.

У даному медичному закладі проводиться лікування захворювань в акушерстві, гінекології, гастроентерології, дерматології, кардіології, неврології, оториноларингології, сімейній медицині, урології. Можливий виїзд лікарів додому до пацієнтів (терапевта, педіатра, невролога, уролога, хірурга, окуліста, отоларинголога).

Послуги, що надаються в клініці «Віра Надія Любов»:

• лабораторні дослідження;

Акушерство та гінекологія

• кольпоскопія;
  • радіохвильова ексцизія патологій шийки матки;
  • радіохвильова папіллектомія;
  • розведення синехій.

Отоларингологія:

• промивання порожнини носа по Проетцу;
  • видалення сірчаної пробки;
  • промивання лакун мигдалин;
  • продування вух по Політцеру.

Хірургія (видалення новоутворень м'яких тканин, в тому числі радіохвильовим методом);
Неврологія:

• обколювання ділянки лікарським засобом;
  • блокада паравертебральна;
  • блокада периферичного нерву.

УЗ-діагностика;

• електрокардіографія;
  • флюорографія;
  • рентген;

Масаж (лікувальний, сегментарний, дитячий, антицелюлітний, вакуумний, дренажний);

• можливий виїзд лікарів додому до пацієнтів.

Обладнання клініки «Віра Надія Любов»:

• кольпоскоп останнього покоління;
  • ультразвуковий апарат;
  • електрокардіограф;
  • рентген-апарат;
  • функціональні ліжка (з головним і ножним підйомами) та ін.
Єлизавета 19 Квітень 2024
В цілому сподобались умови - гарний сервіс, прийняли вчасно, оперативно та професійно.
Андрій 18 Березень 2024
В клініці все було добре, зустріли, провели, все швидко, з оплатою теж проблем не було
Марія 08 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.  Хороша, нормальна, комфортна клініка.
Оксана 04 Березень 2024
Сподобалася клініка, було дуже гарне обслуговування у клініці. Все що хотіла я почути на візиті, я все почула, було приємне спілкування зі сторони персоналу до пацієнтів. Також була надана кваліфікована консультація.
Олександр 21 Лютий 2024
Сподобалося у клініці.