Віра Надія Любов

Відгуки про клініку Віра Надія Любов

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж ... ще
Клініка «Віра Надія Любов» надає послуги лікарів за такими напрямками: сімейна медицина, отоларингологія, кардіологія, неврологія, гінекологія, масаж та ін. Це затишна сучасна клініка, головною цінністю якої є комфорт пацієнта, а також висока якість медичної допомоги.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Політехнічна, 25/29на карті
Солом'янський м.Політехнічний інститут
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
158 відгуків
Єлизавета 19 Квітень 2024
В цілому сподобались умови - гарний сервіс, прийняли вчасно, оперативно та професійно.
Андрій 18 Березень 2024
В клініці все було добре, зустріли, провели, все швидко, з оплатою теж проблем не було
Марія 08 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.  Хороша, нормальна, комфортна клініка.
Оксана 04 Березень 2024
Сподобалася клініка, було дуже гарне обслуговування у клініці. Все що хотіла я почути на візиті, я все почула, було приємне спілкування зі сторони персоналу до пацієнтів. Також була надана кваліфікована консультація.
Олександр 21 Лютий 2024
Сподобалося у клініці.
Юлія 08 Лютий 2024
Клініка непогана, але якщо порівнювати з іншими клініка, ця клініка скромніша ніж інші.
Дарія 02 Лютий 2024
Лікар, Ємець Владислава Анатоліївна, сподобалася,  дуже гарне враження, задоволені прийомом
Едуард 25 Січень 2024
Сподобалося у клініці. Дуже приємний персонал, приємне відношення, все чітко відбулося по часу, зустріли й прийняли дуже гарно. Все було дуже добре, дуже сподобалося.
Сергій 17 Січень 2024
Сподобались професіоналізм та людяність. Усе пройшло чудово, усе влаштувало.
Інга 05 Грудень 2023
Ми повернулися зараз в Україну з Італії. Так можу з упевненістю сказати, що нічим не гірша клініка ваша, ніж клініки  у Італії. Все дуже добре і гарно, комфортно.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right