Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)

Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)

Клініка
add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Дерматологія Кардіохірургія Онкологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр Valikhnovski MD заснований в 1998 році. За роки роботи (більше 7000 успішних операцій) клініка заслужила репутацію компанії, яка відповідає світовим стандартам якості і професіоналізму. Важливою особливістю Valikhnovsni MD (клініка доктора Валіхновського) є колосальний досвід в області загальної, невідкладної, пластичної, реконструктивної, щелепно-лицьової хірургії, травматології та нейрохірургії. Засновник клініки Ростислав Валіхновський - фахівець екстра-класу, заслужений лікар України, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів. Він особисто проводить найбільш складні операції.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Протасів Яр, 23на карті
Солом'янський

Медичний центр Valikhnovski MD був заснований більше 15 років тому (у 1998 році) досвідченим хірургом Ростиславом Любомирович Валіхновським. За час існування центру він заслужено здобув репутацію медустанови, яке відповідає всім світовим стандартам у сфері надання медпослуг.

Серед пацієнтів клініки Президент України Віктор Ющенко, діячі політики, культури, спорту і бізнесу. Принцип роботи клініки - праця, помножена на віру, долає неможливе!

Біля витоків клініки Valikhnovski MD варто ідейний натхненник і керівник медичного центру - Ростислав Валіхновський. Даний фахівець є не тільки видатним пластичним і реконструктивних хірургом, одним з кращих лікарів у своїй області, заслуженим лікарем України, а й кандидатом медичних наук, віце-президентом у Всеукраїнській асоціації реконструктивних і пластичних хірургів.

Ростислав Валіхновський – фахівець екстра-класу, який отримав визнання не тільки в українських, але і в європейських медичних спільнотах, про що йдеться на офіційному сайті клініки. Клініка доктора Валіхновського в місті Київ зібрала команду справжніх майстрів лікарської справи, разом з якими він особисто проводить найскладніші, а нерідко і унікальні в своєму роді операції.

Співробітники медичного центру Валіхновського працюють за загальноприйнятими універсальними правилами надання медичної допомоги, серед яких відкритість, відповідальність, прозорість, високі моральні стандарти, чесність, найсуворіше дотримання медичних стандартів, високий професіоналізм, про це.

Відмінною особливістю фахівців, що працюють в Valikhnovski MD, є величезний досвід медичної практики за реконструктивної, невідкладної, пластичної та загальної хірургії. Не останню роль в придбанні безцінного досвіду лікарями Valikhnovski MD грає використання новітньої науково-технічної, а також лікувально-діагностичної бази 2013-2014 рр. Вартість пластики та інших послуг клініки доктора Валіхновського в Києві можна подивитися в розділі «Ціни» на нашому сайті.

Технічне оснащення Valikhnovsni MD (клініка доктора Валіхновського) побудовано на базі апаратних комплексів від компаній:

• Olympus;
  • Karl-Storz;
  • Siemens;
  • General Electric;
  • Toshiba;
  • Drager;
  • Viking.

Робота в Valikhnovski MD побудована на найвищих медичних стандартах, а також протоколах лікування. Вона ведеться з використанням платформи доказової медицини (Evidence Based Medicine). Медичний центр доктора Валіхновського має сертифікат ISO 9001, що підтверджує високу якість послуг, що надаються. Медичну практику Valikhnovski MD веде під егідою Європейської асоціації невідкладної медицини, Європейської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів.

У медичному центрі діє принцип, згідно з яким формула подолання неможливого - праця, помножений на віру.

Досягнення і заслуги:

• Valikhnovski MD має бездоганну репутацію з моменту заснування;
  • в центрі було проведено понад 7 тисяч операцій, а кількість вдячних пацієнтів клініки досягає 140 тисяч;
  • медичний центр є учасником, а також виступає генеральним партнером різноманітних телепроектів на тему краси та здоров'я: «Я Соромля свого тіла» (телеканал «СТБ»), «Поверніть мені красу» (телеканал «1+1»), «Моє нове життя» (телеканал «Україна»);
  • Valikhnovski MD працює не тільки з фізичними, а й юридичними особами. Серед клієнтів клініки і Президент України Віктор Ющенко, широке коло політиків, діячів культури, бізнесменів, спортсменів з України та зарубіжних країн;
  • за версією страхових компаній (за період 2012-2015 рр.) Valikhnovski MD представлений в п'ятірці кращих медустанов України;
  • медцентр є лідером галузі за версією:
    • газети «Інвест-газета» (за період 2014 р.);
    • газети «Капітал» (за період 2014 р.);
  • Valikhnovski MD виступав медичним партнером «Євро-2012».

Серед переваг Valikhnovski MD:

• безперервна робота клініки (кожен день цілодобово, також у святкові дні);
  • серед інших клінік у Valikhnovski MD найбільш оптимальне співвідношення між ціною і якістю;
  • штат клініки укомплектований висококласними фахівцями;
  • в роботі використовуються унікальні щадні технології проведення оперативних втручань і маніпуляцій;
  • наявність унікальної експрес-діагностики, що дозволяє проводити лікування пацієнтів, які перебувають у невідкладному стані.

Оксана 07 Листопад 2017
Порадовала и клиника, и комфорт. Раньше была в старой клинике, но сейчас намного лучше.
Елена 19 Жовтень 2017
Замечательная больница. Мне понравились палаты и сама концепция и процедуры передачи пациента от специалиста к специалисту.
Юлія 12 Жовтень 2017
Приємна, уважна дівчина на рецепції, все роз'яснила, пояснила, провела нас до лікаря.
Лариса 21 Вересень 2017
Швидко прийняли, прийшла, заповнила анкету і все.
Людмила 02 Серпень 2017
Проходила лікування тут, все було чудово, продовжую консультації