Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)

Відгуки про клініку Valikhnovski MD (клініка лікаря Валіхновського)

Клініка
add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Дерматологія Кардіохірургія Онкологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр Valikhnovski MD заснований в 1998 році. За роки роботи (більше 7000 успішних операцій) клініка заслужила репутацію компанії, яка відповідає світовим стандартам якості і професіоналізму. Важливою особливістю Valikhnovsni MD (клініка доктора Валіхновського) є колосальний досвід в області загальної, невідкладної, пластичної, реконструктивної, щелепно-лицьової хірургії, травматології та нейрохірургії. Засновник клініки Ростислав Валіхновський - фахівець екстра-класу, заслужений лікар України, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів. Він особисто проводить найбільш складні операції.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Протасів Яр, 23на карті
Солом'янський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
110 відгуків
Оксана 07 Листопад 2017
Порадовала и клиника, и комфорт. Раньше была в старой клинике, но сейчас намного лучше.
Елена 19 Жовтень 2017
Замечательная больница. Мне понравились палаты и сама концепция и процедуры передачи пациента от специалиста к специалисту.
Юлія 12 Жовтень 2017
Приємна, уважна дівчина на рецепції, все роз'яснила, пояснила, провела нас до лікаря.
Лариса 21 Вересень 2017
Швидко прийняли, прийшла, заповнила анкету і все.
Людмила 02 Серпень 2017
Проходила лікування тут, все було чудово, продовжую консультації
Азарий 21 Липень 2017
Неразбериха на рецепции. Никто ничего не говорит, что проведение снимка требует времени и это нужно делать заранее, об этом никто ни слова не говорит.
Юлия 18 Травень 2017
Девочки на рецепции отвечали на вопросы, все хорошо было.
Алина 06 Березень 2017
Всё было супер.
Ульяна 02 Березень 2017
Немножко позже мы попали по времени на приём.
Софія 01 Березень 2017
Чекали з дитиною 15 хвилин.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right