Сімейна лабораторія здоров'я «ГенЛаб»

Сімейна лабораторія здоров'я «ГенЛаб»

add_box Кардіологія Неврологія Оториноларингологія Ревматологія Терапія УЗ-діагностика ... ще
У сімейній лабораторії здоров'я «GenLab» Ви можете комфортно і безпечно здати аналізи, пройти ультразвукове дослідження (УЗД) і електрокардіограму (ЕКГ), а також відвідати консультативний прийом висококваліфікованих фахівців
access_time_filled пн - сб : 7:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 20:00
ул. Драгоманова, 25на карті
Дарницький м.Позняки

Сімейна лабораторія здоров'я «GenLab» - це центр, у якому надають широкий спектр медичних послуг.

В установі Ви можете здати аналізи, пройти ультразвукове дослідження (УЗД) і зробити електрокардіограму (ЕКГ). А на прийомі лікарів зможете отримати висококваліфіковану консультацію з усіх питань.

«GenLab» застосовує тільки кращі одноразові системи, перевірені часом. Пробірки та системи забору крові, які використовуються у центрі, виготовлені лідерами ринку, і гарантують повну стерильність, надійність і відмінний результат.

Обладнання

У клініці використовується сучасне, сертифіковане обладнання, яке дозволяє миттєво отримати результати аналізів і діагностичних досліджень. Спеціалізоване обладнання дозволяє фахівцям провести процедуру забору максимально безболісно і безпечно.

Переваги

Центр «GenLab» ретельно підходять до організації роботи, тому у сімейній лабораторії здоров'я стоїть на першому місці. На сьогоднішній день головними привілеями центру є:

• широкий спектр аналізів;
  • висококваліфіковані лікарі та медсестри;
  • доступні ціни, які приємно Вас здивують;
  • безпеку процесу здачі аналізів;
  • одноразові системи;
  • найкраще обладнання для діагностики та виявлення результатів аналізів;
  • конфіденційність;
  • спеціальні пропозиції на аналізи і консультації лікарів;
  • щоденний графік роботи, без вихідних, який підібрали для Вашої зручності;
  • зручне розташування — в 5 хвилинах від метро Позняки (добираючись пішим ходом).

Девіз сімейної лабораторії здоров'я «GenLab»: «Доброзичливе ставлення і турбота до кожного нашого пацієнта, тому що ми любимо свою роботу!»

Артур 21 Вересень 2021
Все прекрасно, только рецепты выписывают вручную, а не печатают.