Поліклініка на дарниці

Поліклініка на дарниці

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Інфектологія Кардіологія Неврологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Установа надає найширший спектр амбулаторно-поліклінічних послуг, серед яких консультації вузькопрофільних фахівців, всебічна діагностика, контрактний супровід сімейним лікарем протягом року і довше, ведення вагітності, спостереження у педіатра, напрямок на вторинне обстеження та оперативне лікування
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Дарницький бульвар, 5на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська

Медичний центр на Дарницькому бульварі займається амбулаторним прийомом пацієнтів і комплексним наглядом за їх здоров'ям відповідно до положень сімейної медицини. В умовах максимального комфорту для пацієнтів, фахівці «Поліклініки» на Дарницькому бульварі надає весь спектр первинної медичної допомоги.

Також в медичному центрі на Дарницькому бульварі ви можете скористатися послугами контрактного лікарського супроводу. Так, уклавши з клінікою угоду терміном на 1 рік, ви отримуєте можливість без обмежень користуватися послугами терапевта, гінеколог, педіатра, проходити інструментальні дослідження.

Сьогодні на Дарницькому бульварі консультують лікарі таких спеціальностей: терапевт, педіатр, дерматолог, кардіолог, невролог, ЛОР, гастроентеролог, сімейний лікар, гінеколог та ін.

Тут ви можете пройти комплексні і вибіркові УЗ-обстеження, починаючи з щитовидної залози, закінчуючи органами репродукції, кардіограму на сучасному цифровому 12-канальному кардіограф, здати кров на аналізи.

У Поліклініці на Дарницькому бульварі також надаються послуги денного стаціонару: в / м, в / в ін'єкційне лікування, крапельне лікування, перев'язки і ін. Кваліфікований медичний персонал амбулаторії зробить все безболісно і швидко.

Ганна 02 Квітень 2024
В клініці чисто.
Михайло 28 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, все було чудово.
Валентина 23 Березень 2024
 Мені все дуже сподобалося у цій клініці.
Марина 20 Березень 2024
Усе пройшло нормально.
Артем 13 Березень 2024
Сподобалася клініка, все дуже суперово пройшло.