Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Клініка надає послуги висококваліфікованих сімейних лікарів і лікарів різних спеціальностей (хірург, травматолог, лор-лікар, гастроентеролог, уролог, гінеколог, дерматолог, педіатр, терапевт, невропатолог, психоневролог, кардіолог, стоматолог), лабораторні та інструментальні обстеження та інші послуги. Обладнана універсальними оглядовими, встановлений телетермінал, що дозволяє проводити консультації з колегами з Німеччини, Америки, Австрії, Ізраїлю в режимі реального часу.
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 44 ана карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки

Клініка «New Life» існує з 1997 року. Займає приміщення на першому поверсі будинку 44 а, по вул. Ревуцького (ст.м. Харківська). Тут ведуть прийом пацієнтів сімейні лікарі, фахівці: хірурги, в тому числі пластичні, гінекологи, дерматологи, урологи, педіатри, кардіологи, невропатологи, психоневрологи і інші. Проводиться інструментальна (УЗД, гастродуоденоскопія, колоноскопія, кольпоскопія, лапаро-, гістероскопії, рентген, при необхідності МРТ, КТ), лабораторна діагностика (загальні аналізи крові, сечі, біохімічні, гормональні, бактеріологічні, ПЛР-діагностика та інші дослідження), оперативні втручання . Працює кабінет стоматології.

Одним з головних принципів роботи «New Life» є зведення до мінімуму часу перебування хворого в клініці і необхідності лікування в умовах стаціонару. Нові методики, як західні, так і розроблені і запатентовані фахівцями клініки, дозволяють багато захворювань лікувати амбулаторно. Це стосується і проведення хірургічних операцій. Хворий відпочиває кілька годин і самостійно йде додому.

У клініці проводять всі види хірургічних операцій в тому числі лапаро-, гістероскопічні, гінекологічні (в т.ч. діагностичне вишкрібання), урологічні, проктологічні, доброякісні пухлини, судинні, пластичні, лазерні та інші.

Оснащення клініки «New Life»

В «New Life» обладнані:

• універсальні оглядові, де пацієнти проходять всі обстеження, і куди для огляду хворого приходить лікар;
  • операційна, де проводять операції з:
  • малої хірургії (грижа, апендицит);
  • пластична хірургія;
  • інструментальна: лапароскопічні - холецистектомія (видалення жовчного міхура), апендектомія (видалення апендикса), видалення пухлин товстої кишки, кіст яєчників, матки;
  • гістероскопічні операції, хірургічні втручання на прямій кишці, доброякісні пухлини, обробка ран, зняття швів);
  • велика хірургія (шлункова, кишкова, в тому числі на товстому кишечнику, печінці, підшлунковій залозі) в умовах стаціонару;
  • стоматологія з операційним кабінетом для імплантації;
  • кімнати тимчасового післяопераційного перебування хворого;
  • лабораторно-інструментальний діагностичний комплекс, оснащений сучасним функціональним обладнанням.

Обладнання, що використовується в клініці «New Life»:

• пересувний рентгенівський апарат Арман (Росія);
  • електрокардіограф ЮКАРД 100 (Ютас, Україна);
  • ультразвуковий апарат SonoScape;
  • ендоскопи Olympus F3 і ін.

«New Life» пов'язана договорами з київськими клініками, куди сімейні лікарі та фахівці направляють пацієнтів при необхідності тривалого перебування в стаціонарі.

Головний лікар клініки «New Life» Нога Давид Анатолійович є автором патенту на винахід «Спосіб лікування гриж».

Співпраця «New Life» з медичними закладами США

Клініка підтримує партнерські відносини з університетом Лома Лінди - одним з найвідоміших в Америці, розташованим поблизу Лос-Анджелеса, іншими клініками США, що працюють в сфері пластичної хірургії, імплантології, сімейної, профілактичної медицини та інше. Тут працюють знамениті вчені, студенти опановують передовими знаннями і можливостями, які надає сучасна наука.

Фахівці клініки «New Life» адаптують досвід американських колег. Навчання сімейних лікарів проходить під керівництвом практикуючого лікаря з США, адже фахівців такого профілю українські навчальні заклади поки не готують.

У клініці встановлено телетермінал, що дозволяє проводити консультації з колегами з Німеччини, Америки, Австрії, Ізраїлю в режимі реального часу. Це ще одна перевага універсальної оглядового: невідкладне проведення консиліуму у разі виникнення такої необхідності. Використання телетермінала економить час хворого і засоби, дозволяє швидше надавати допомогу.

В клініку «Нью Лайф» можна звернутися з приводу будь-якої проблеми зі здоров'ям.

Людмила 08 Липень 2021
Понравилось условие и отношение персонала. Сервис клиники на высшем уровне
Юлия 31 Серпень 2020
Прийом у лікаря мені сподобався. Лікарю найвища оцінка. Клініка не сподобалась. Я прийшла в клініку на свою годину і навіть раніше по часу. Ми з лікарем намагались зайти до кабінету. Один кабінет був зайнято то однією медсестрою, потім інший кабінет був зайнято іншою медсестрою, там брали аналізи або ще щось. Ми ходили з лікарем і не могли зайти до кабінету на той час що мені був призначено. В цьому плані було не комфортно, у лікаря немає власного кабінету. На прийомі лікар не знав як вигнати всіх тих дівчат клініки, які постійно туди-сюди бігали. Я до лікаря прийшла як до мамолога, а медперсонал постійно відкривав двері й це було дуже не гарно.
Мария 04 Лютий 2020
Стандартная клиника среднего уровня. Встретили на ресепшене хорошо, к врачам вопросов нет.
Алла 15 Січень 2020
Вежливый на ресепшене персонал.
Инга 17 Грудень 2019
Хорошая клиника, но маленькая. Много людей, а места мало.