Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Відгуки про клініку Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Клініка надає послуги висококваліфікованих сімейних лікарів і лікарів різних спеціальностей (хірург, травматолог, лор-лікар, гастроентеролог, уролог, гінеколог, дерматолог, педіатр, терапевт, невропатолог, психоневролог, кардіолог, стоматолог), лабораторні та інструментальні обстеження та інші послуги. Обладнана універсальними оглядовими, встановлений телетермінал, що дозволяє проводити консультації з колегами з Німеччини, Америки, Австрії, Ізраїлю в режимі реального часу.
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 44 ана карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
49 відгуків
Людмила 08 Липень 2021
Понравилось условие и отношение персонала. Сервис клиники на высшем уровне
Юлия 31 Серпень 2020
Прийом у лікаря мені сподобався. Лікарю найвища оцінка. Клініка не сподобалась. Я прийшла в клініку на свою годину і навіть раніше по часу. Ми з лікарем намагались зайти до кабінету. Один кабінет був зайнято то однією медсестрою, потім інший кабінет був зайнято іншою медсестрою, там брали аналізи або ще щось. Ми ходили з лікарем і не могли зайти до кабінету на той час що мені був призначено. В цьому плані було не комфортно, у лікаря немає власного кабінету. На прийомі лікар не знав як вигнати всіх тих дівчат клініки, які постійно туди-сюди бігали. Я до лікаря прийшла як до мамолога, а медперсонал постійно відкривав двері й це було дуже не гарно.
Мария 04 Лютий 2020
Стандартная клиника среднего уровня. Встретили на ресепшене хорошо, к врачам вопросов нет.
Алла 15 Січень 2020
Вежливый на ресепшене персонал.
Инга 17 Грудень 2019
Хорошая клиника, но маленькая. Много людей, а места мало.
Иван 30 Жовтень 2018
В клинике работают хамы, персонал совершенно не обученный как надо делать и что. И на клинику это не похоже.
Александр 21 Серпень 2018
Меня все устроило.
Тетяна 01 Серпень 2018
Макарчук Галина Васильевна очень доброжелательный доктор.
Валентина 06 Квітень 2018
Клиника хорошая.
Елена 12 Березень 2018
Неразбериха с кабинетами. Еще заставляют взвешиваться, заводить карточку и тратить время. Вообще не удобно.
5 chevron_right