Відгуки про клініку Медіком (Medikom), стаціонарне та хірургічне відділення

Клініка
Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Неврологія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Пн-Нд: 8:00-21:00

Вул. Юрія Кондратюка, 8. На карті

Подільський , м.Мінська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Мне понравилось что по времени и очень внимательные и доктор и девочки, анестезиолог. Все безболезненно. Все меня устроило.

Евгения, 20.01.2021

Рудковская это доктор от бога. Специалист высокого класса и очень профессионально подошла к моей сложной ситуации. Очень довольна доктором

Владимир, 19.02.2020

Быстро приняли. Сделали все и даже больше.

Георгий, 26.09.2018

Все отлично сделали, работают профессионалы своего дела.

Владимир, 05.06.2018

Не достатньо комфортна клініка, є краще.

Сергій, 15.05.2018

В клинике все быстро, девочки вежливые, мне понравилось.

Нина, 27.03.2018

Ощущение комфорта и нету страха как бывает когда приходишь в больницу.

Ольга, 12.02.2018

На рецепції хороші люди. Не працював після восьмої години термінал.

Христина, 25.12.2017

Я задоволена, що знайшла цю клініку. Мені все подобається.

Оксана, 24.02.2017

Мне понравилось, как приняли на КТ. В дальнейшем буду обращаться в эту клинику.

Владимир, 17.02.2017

В клинике очень хорошее отношение к пациенту. Я посетил консультацию у доктора Рами Мухаммедовича и могу сказать, что он доктор от Бога! Очень благодарен ему. Самые хорошие впечатления о клинике.

Андрей, 03.10.2016
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.