Медіком

Медіком

Клініка
add_box Алергологія Андрологія Гастроентерологія Дерматологія Кардіологія Логопедія ... ще
Клініка «Медіком» надає повний комплекс діагностичних і лікувальних послуг за такими медичними напрямками, як алергологія, терапія, венерологія, косметологія, флебологія, кардіологія, репродуктологія, хірургія, педіатрія, інфектологія, ревматологія та ін. Всі лікарі, що працюють в даному медичному закладі, регулярно проходять стажування в кращих клініках Європи та США і мають дипломи, які підтверджують їх високі кваліфікації.
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонський м.Оболонь
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Оболонська Набережна, 9на карті
Оболонський м.Мінська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Алергологія Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гематологія Гепатологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 22:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 20:00
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерський м.Палац Україна
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Клініка Medikom надає можливість в амбулаторних умовах кожному пацієнту пройти необхідні діагностичні процедури. Лікарі мають багаторічний досвід лікування захворювань терапевтичного профілю та інших напрямків медицини. Педіатричні відділення клініки оснащені окремими входами з колясочною, кабінетами вакцинації, кабінетами прийому вузьких фахівців і інфекційних хворих.

Клініка «Медіком» в Києві має п'ять підрозділів, в яких працює 500 співробітників: поліклініку для дітей і дорослих, відділення стаціонару та хірургії, відділення невідкладної допомоги, жіночу консультацію і стоматологію. Вона була відкрита в 1992 році, і за ці роки в стінах даного медичного закладу було здійснено 1 мільйон прийомів, 15 тисяч операцій, а швидка допомога прийняла понад 150 тисяч викликів.

У клініці є власна клінічна лабораторія, завдяки чому протягом 30-40 хвилин виконуються аналізи сечі і крові - лікарі мають можливість призначати лікування при першому візиті пацієнта в клініку.

Послуги клініки Medikom (Медіком)

Послуги клініки «Медіком»:

для дітей:

• прийом педіатра;
  • прийом вузькоспеціалізованих фахівців (дитячого алерголога, дерматолога, кардіолога, психолога, сурдолога, ендокринолога, логопеда, гінеколога, неонатолога і ін.);
  • виклик дитячого лікаря додому;
  • вакцинація;
  • фізіотерапія;
  • масаж і ЛФК;
  • УЗД;
  • променева діагностика;
  • фототерапія для новонароджених;
  • програми для дітей (спостереження дитини у віці до 1 року, довідки в садок і школу, медогляд перед вступом до ВНЗ, медогляд для няні).

для дорослих:

• консультації фахівців (гастроентеролога, гінеколога, мамолога, онколога, невролога, хірурга, уролога, дерматолога, трихолога, офтальмолога, проктолога, стоматолога та ін.);
  • виклик лікаря додому (в т.ч. вузьких фахівців);
  • колоноскопія;
  • УЗ-дослідження;
  • гастроскопія;
  • тест на pH-метрію шлункового вмісту;
  • променева діагностика (цифровий рентген, комп'ютерна томографія);
  • фізіотерапія;
  • масаж;
  • програми огляду («Безпечний спорт», профілактичні огляди для чоловіків і жінок).

Устаткування Medikom (Медіком)

Оснащення клініки «Медіком»:

• мультиспіральний комп'ютерний томограф PHILIPS;
  • клінічна лабораторія;
  • відеоендоскопія виробництва Японії Pentax EG290Kp, Pentax EG1690К;
  • УЗД-апарати експерт-класу провідних виробників медичної техніки Toshiba, General Electric;
  • цифровий рентген General Electric;
  • тредіміл-тест;
  • відеоколоноскопія виробництва Японії PentaxEC-380 LKp.

Ознайомитися з вартістю послуг і враженнями пацієнтів, які вже побували на прийомі в клініці «Медіком» в Києві, можна в розділах «Ціни» і «Відгуки».

Евгения 20 Січень 2021
Мне понравилось что по времени и очень внимательные и доктор и девочки, анестезиолог. Все безболезненно. Все меня устроило.
Наталья 21 Жовтень 2020
В клинике пациентов не ориентирую по стоимости дополнительных процедур, стоимость озвучивают уже на кассе, не распечатывают чек. Посещение кардиолога мне обошлось в несколько тысяч, хорошо что при мне были такие деньги и я заплатила.
Милана 22 Вересень 2020
Копейкин Игорь Иванович очень хороший врач, мы у него постоянно наблюдаемся, очень толковый, доступно объясняет, нам есть с чем сравнить, так как мы наблюдались в разных местах. Копейкин Игорь Иванович дает самую доступную информацию и самое адекватное лечение. В дальнейшем также будем у него обследоваться и наблюдаться. Всем довольны. Спасибо
Ирина 13 Вересень 2020
В клинике чисто и аккуратно, и внимательный персонал. Все понравилось
Екатерина 12 Серпень 2020
Все было хорошо.