Медичний центр Святого Пантелеймона +

Відгуки про клініку Медичний центр Святого Пантелеймона +

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
«Медичний центр Святого Пантелеймона +» - багатопрофільний медичний центр для кожного члена сім'ї, який надає повний комплекс лікувальних, діагностичних та лабораторних послуг з акушерства, гінекології, урології, терапії, сімейної медицини, гастроентерології, кардіології, неврології, косметології, реабілітології, психотерапії та інші . Робота кваліфікованих фахівців центру в поєднанні з інноваційним обладнанням спрямована на збереження здоров'я, краси своїх пацієнтів
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Зодчих, 34 Ана карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Татьяна 04 Травень 2017
Все прекрасно.
Ольга 06 Березень 2017
Я пришла, меня сразу узнали, провели. Доктор был свободен, свои деньги он отработал. Я осталась довольна.
Светлана 02 Березень 2017
Доктор немножко задержался, но в пределах разумного. Все вежливые, осталась довольна.
Екатерина 20 Лютий 2017
Всё было быстро и вовремя.
Анна 21 Січень 2017
У меня вообще никаких претензий нет. Мне всё очень понравилось. Хороший врач, который меня принимала, она всё мне объяснила, всё рассказала.
Наталія 03 Січень 2017
Хорошая клиника, мне понравилось обслуживание.