Медичний центр «Медікал Град»

Відгуки про клініку Медичний центр «Медікал Град»

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Імунологія Кардіологія Косметологія ... ще
«Медікал Град» - сучасний широкопрофільний медичний центр, головною цінністю якого є здоров'я пацієнта. Висококваліфіковані фахівці надають своєчасну допомогу в наступних напрямках: сімейна медицина, урологія, гастроентерологія, неврологія, гінекологія, кардіологія, мануальна терапія і ін. Медичний центр має Вищу акредитаційну категорію. Відповідає вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018 "Системи управління якістю". Також в медичному центрі веде прийом сімейний лікар, з яким можна заключити декларацію.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пимоненка, 10ана карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Майдан Незалежності
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
28 відгуків
Максим 22 Квітень 2024
Клініка виглядає не сучасно, мені не сподобалася.
Олександр 18 Квітень 2024
Стара клініка, без комп'ютерів, лікар писав висновок від руки. Хотілося б більше автоматизації у цій клініці.
Сергій 01 Лютий 2024
Сподобалась клініка. Нормально все пройшло. У клініці охайно, чисто.
Иван 03 Січень 2024
Недостатньо було уваги зі сторони персоналу клініки
Діана 06 Листопад 2023
Не в повній мірі все влаштувало, є з чим порівнювати, тому оцінка задовільно.
Данило 03 Листопад 2023
Все сподобалось. Привітний персонал. У клініці повсюди чистенько.
Анна 12 Березень 2020
В клинике приятная спокойная атмосфера , чистенько. На рецепции очень вежливый молодой человек. Пока все понравилось.
Лілія 30 Січень 2020
Було затишно, добре облаштований кабінет. Стоїть бутиль з водою, що дуже зручно: після прийому воду попити. В приміщені тепло.
Яна 29 Січень 2020
На рецепции приятная женщина - очень компетентная, мне сразу сказали о стоимости всех услуг.
Анастасия 04 Грудень 2019
Не понравилось, что приём и УЗИ находятся в разных кабинетах. Это было немного неудобно.
1 2 3