Лідія-ФМ

Відгуки про клініку Лідія-ФМ

Лікувальний діагностичний центр
add_box Гінекологія Урологія Ендокринологія ... ще
Лікувально-діагностичний центр "Лідія-ФМ" - приватний медичний центр сімейного типу. Спеціалізується "Лідія-ФМ" на наданні послуг з урології, гінекології, дерматокосметології, кардіології та ендокринології. Активно розвиває напрямки УЗД-діагностування, гомеопатії, інформаційно-хвильову терапію і фітотерапію.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Андрія Малишка, 31на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
76 відгуків
Вероника 09 Листопад 2017
Очень уютно, очень хорошо приняли.
Дмитрий 25 Жовтень 2017
Я всем доволен, все на высшем уровне.
Александр 24 Жовтень 2017
Буквально сразу же приняли. Пришел на несколько минут раньше, доктор уже был свободен и сразу меня принял.
Руфат 26 Вересень 2017
Сразу зашел, никого не ждал, все прошло хорошо.
Николай 16 Вересень 2017
Там все нормально. Я пришел, все без очереди. Все хорошо.
Олексій 08 Серпень 2017
По-перше, там на рецепції нікого не було , я так зрозумів, що там лікар займається і рецепцією, і бухгалетрією. Всі речі покладені на лікаря. Також фасад і зовнішньо клініка трошки кустарно виглядає.
Вадим 31 Жовтень 2016
Врачи рассудительно относятся к назначению лечения. Также, подробно объясняют тонкости медикаментозного лечения.
Олена 19 Серпень 2016
Очень уютно, можно сказать - как дома, есть вода, стаканчики, если захочется попить!
Владимир 29 Червень 2016
В ремонт нужно больше вкладывать.
Анастасия 21 Червень 2016
Живу недалеко от этой клиники, в минутах 5 ходьбы, но знать об этой клинике не знала! Находится в жилом доме. Рецепции или просто человека который бы встретил, объяснил что куда и как и в помине не было. На мой взгляд, просто несколько врачей создали себе частный кабинет, поскольку клиникой уж точно сложно назвать.
chevron_left 3 4
5 6 7 8 chevron_right