Лідія-ФМ

Лідія-ФМ

Лікувальний діагностичний центр
add_box Гінекологія Урологія Ендокринологія ... ще
Лікувально-діагностичний центр "Лідія-ФМ" - приватний медичний центр сімейного типу. Спеціалізується "Лідія-ФМ" на наданні послуг з урології, гінекології, дерматокосметології, кардіології та ендокринології. Активно розвиває напрямки УЗД-діагностування, гомеопатії, інформаційно-хвильову терапію і фітотерапію.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Андрія Малишка, 31на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська

"Лідія-ФМ" отримала свою назву на честь глави династії лікарів - гінеколога Лідії Мельгунова, дочка якої, Галина Валеріївна, сьогодні є головним лікарем і керівником в цьому медичному центрі. Сьогодні "Лідія-ФМ" - сімейна клініка, яка має високу репутацію і відмінний склад професійних лікарів. Ідейним лідером цього медичного центру є Галина Валеріївна Мельгунова - акушер-гінеколог вищої категорії.

Команда "Лідія-ФМ" - висококласні фахівці з багаторічним досвідом роботи, які цікавляться новітніми розробками в медицині і околомедицинских областях. Кадровий склад клініки складають гінекологи, урологи, ендокринологи, кардіологи та дерматокосметологи. Один з показників успіху "Лідія-ФМ" - визнання на міжнародному рівні. У 1994 році цей медичний центр став членом Асоціації клубів ЮНЕСКО.

Переваги клініки "Лідія-ФМ":

• широкий спектр послуг, що надаються;
  • обслуговування корпоративних клієнтів, дорослих і дітей, а також застрахованих пацієнтів;
  • використання одноразових інструментів, взяття біоматеріалу вакуумними індивідуальними системами;
  • наявність паркомісць для автомобілів пацієнтів;
  • виїзд лікарів додому, взяття біоматеріалу на дому;
  • при складанні (при первинному зверненні пацієнта) плану обстеження консультація лікаря безкоштовна і ін.

Послуги, що надаються в лікувально-діагностичному центрі "Лідія-ФМ":

• гінекологія:
    • діагностика і лікування хвороб, що передаються статевим шляхом;
    • обстеження на гормони ендокринних органів, в тому числі жіночої статевої сфери;
    • лікування безпліддя у чоловіків і жінок;
    • спостереження вагітних жінок;
    • вибір контрацептивний засіб;
    • медикаментозне переривання вагітності.
  • урологія та андрологія (лікування простатиту, урогенітальних інфекцій, еректильної дисфункції, чоловічого безпліддя, сечокам'яної хвороби);
  • дерматологія (лікування екземи, псоріазу, червоного плоского лишаю, дерматитів різних етіології, хвороб волосся і ін.);
  • кардіологія;
  • УЗД-діагностика (УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого таза, діагностика вагітності);
  • лабораторні дослідження в області урології, гінекології, кардіології, дерматології та ендокринології.
  • масаж:
    • лікувальний;
    • тонізуючий або релаксаційний;
    • косметичний;
    • медовий;
    • точковий;
    • антицелюлітний з авторськими кремами і аромомасламі.
  • ендокринологія (лікування ожиріння, цукрового діабету, метаболічного синдрому, остеопорозу, хвороб щитовидної залози і надниркових залоз і ін).

Обладнання, що використовується в клініці "Лідія-ФМ":

• УЗД-апарат;
  • кольпоскоп;
  • електрокардіограф останнього покоління;
  • лабораторне обладнання для проведення повного спектра досліджень.
Анна 02 Вересень 2020
Желаемого результата я не получила. Нам врач назначил лечение, один антибиотик прописал, возможно он действенный и подходит а, второе он назначил нам свечи которых нет ни в одной аптеке. О которых никто ничего не знает. О которых нет информации вообще в интернете. А после того как ему перезвонили, спросили что это за свечи почему так. Нам сказали что это какие-то специально разработанные и купить их можно только у них. Я выкинула деньги за две консультации и теперь сижу в интернете и пытаюсь понять чем заменить эти свечи, и вообще что делать. Или мне еще одного врача искать. Просто деньги выкинутые на ветер. Доверия нет никакого.
Анна 13 Серпень 2020
Кабинет маленький, не совсем уютно.
Антонина 12 Серпень 2020
Просто переделанная квартира, о комфорте не может быть и речи. Дышать нечем в помещении.
Аноним 04 Січень 2020
Невозможно дозвонится в клинику.
Лариса 15 Жовтень 2019
Мне не дали никакой выписки. УЗИ, тоже сделать было нельзя, в клинике не было специалиста. Сам кабинет, не очень презентабельного вида.