Діамед-експрес

Діамед-експрес

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр “Діамед – експрес” веде медичну практику в сфері УЗ-діагностики з використанням доплерометричних досліджень різних органів і систем, гінекології, акушерстві, урології, андрології, сексопатології, , також можна пройти консультацію таких фахівців: гастроентеролог, невролог, мамолог - онкохірург, кардіолог, ортопед-травматолог, ендокринолог, судинний хірург також здати біоматеріал для лабораторної діагностики. Широкий спектр послуг, що надаються в «Діамед-експрес» дозволяє відвідати відразу декількох лікарів, пройти обстеження і вчасно почати терапію в короткі терміни, без стомлюючого очікування в довгих чергах.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Левка Лук'яненка, 14 (КНП "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району)на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська

24 роки на сторожі Вашого здоров’я!

Багатопрофільний медичний центр “Діамед – експрес” відкрив свої двері для пацієнтів 17 листопада 1998 року. Нам 24! У нас сучасні технології, сучасні професіонали лікарі, які постійно підвищують свій рівень знань завдяки активній участі в Міжнародних конференціях, симпозіумах, воркшопах. Лікарі та обладнання експертного класу – наша гарантія високоякісного, точного діагностування та лікування.

У центрі проводиться консультативні прийоми фахівців, а також ультразвукова та лабораторна діагностика. Всі аналізи виконуються на базі сертифікованої лабораторії в найкоротші терміни, завдяки чому вдається швидко встановити діагноз і провести ефективне лікування.

Для ультразвукової діагностики в МЦ «Діамед-експрес» використовується експертне обладнання новітнього покоління з функцією допплерометрії - «Toshiba Aplio XG» і «Voluson E8», "Logio P9" що дозволяє точно визначити структурні особливості та зміни в структурі органів і систем.

Консультативні послуги в центрі надають такі фахівці, як акушер-гінеколог, гінеколог - ендокринолог, гінеколог - генетик, уролог, андролог-сексопатолог, ендокринолог, онкохірург, мамолог, невролог, гастроентеролог, ортопед-травматолог, судинний хірург, кардіолог. Основний принцип центру – з пацієнтом до повного одужання! При вчасному зверненні пацієнта – попередження захворювання, виключення наслідків хвороби та повне відновлення, адже профілактика – це 70% не захворіти, а попередити захворювання, уникнувши втрати безцінного часу, коштів та нервів.

Перелік медичних послуг, які надаються в МЦ «Діамед-експрес»:

Ультразвукові дослідження:

• черевна порожнина;

• органів малого тазу у чоловіків (передміхурова залоза)

• органів малого тазу у жінок (вагінально, абдомінально)

• молочні залози

• щитовидна залоза

• генетичне УЗД для вагітних (І, ІІ, ІІІ триместр)

• акушерське 2-4D УЗД (із записом на диск)

• доплерографія судин шиї і голови

• доплерографія судин (вен і артерій) нижніх кінцівок

• доплерографія судин верхніх кінцівок

• доплерографія судин нирок

• УЗД серця (ЕхоКГ)

• УЗД суглобів (колінний, плечовий, ліктьовий, променевозап'ястний, тазостегновий, гомілковостопний);

• УЗД м'яких тканин

Гінекологія:

• лікування патології шийки матки (ерозії, дисплазії, ектропії)

• консервативна терапія жіночого безпліддя;

• лікування ендокринних порушень в гінекології

• лікування вагінозу, ІПСШ

• підбір засобів контрацепції

Урологія та андрологія:

• лікування ІПСШ

• консервативне лікування чоловічого безпліддя

• лікування гіпофункції яєчок

• терапія проблем із зачаттям дитини у чоловіків

• корекція еректильної дисфункції

• усунення порушення сім'явиверження

• лікування простатиту, аденоми простати

• лікування баланопоститу

• терапія варикоцеле

• лікування уретриту

Гастроентерологія:

• лікування езофагіту, дуоденіту

• лікування гастриту

• комплексна терапія виразкової хвороби

• лікування патологій гепатобіліарної системи

Неврологія:

• терапія головних болів, шумів в голові, запаморочення

• корекція судинних патологій в неврології

• лікування радикуліту, протрузій

• терапія периферичних неврологічних порушень

Ортопедія і травматологія:

• лікування бурситів

• терапія артрозу і артритів

Ендокринологія:

• первинна діагностика діабету

• діагностика і терапія патологій щитовидної залози

• лікування гормональних порушень

• терапія порушень функції кори надниркових залоз

• корекція маси тіла (ожиріння, дефіцит ваги)

• терапія порушень обміну речовин

• корекція порушень в період менопаузи

• лікування цукрового діабету обох типів

• корекція репродуктивної дисфункції, викликаної гормональними порушеннями

Онкохірургія

Вікторія 01 Червень 2024
Все пройшло прекрасно.Дякую.
Дарія 11 Травень 2024
Все сподобалося у клініці.
Сніжана 25 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася.