Діамед-експрес

Відгуки про клініку Діамед-експрес

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр “Діамед – експрес” веде медичну практику в сфері УЗ-діагностики з використанням доплерометричних досліджень різних органів і систем, гінекології, акушерстві, урології, андрології, сексопатології, , також можна пройти консультацію таких фахівців: гастроентеролог, невролог, мамолог - онкохірург, кардіолог, ортопед-травматолог, ендокринолог, судинний хірург також здати біоматеріал для лабораторної діагностики. Широкий спектр послуг, що надаються в «Діамед-експрес» дозволяє відвідати відразу декількох лікарів, пройти обстеження і вчасно почати терапію в короткі терміни, без стомлюючого очікування в довгих чергах.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Левка Лук'яненка, 14 (Центральна поліклініка Оболонського району, 1 поверх)на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Візитом залишилась задоволеною.
Владислав 12 Березень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Аліна 10 Листопад 2023
Приємний персонал, все чисто, комфортно, попросила роздрукувати аналізи, які робила не у них, розпечатали без питань
Андрій 03 Жовтень 2023
Очень любезные на ресепшене работники.
Євгеній 09 Жовтень 2021
На ресепшине заставили ждать. У персонала клиники было неприязненное отношение.
Ольга 11 Січень 2021
Клиника не понравилась, не сказали когда освободиться доктор, я спрашивала, меня игнорировали. Не очень приятная ситуация была.
Светлана 20 Серпень 2020
Изначально была консультация врача, но потом провели много дополнительных методов диагностики и что они оплачиваются отдельно и о стоимости услуг узнала только на выходе.
Марина 27 Червень 2020
В клинике не работает терминал. А в нынешнее время, это очень неудобно!
Мирослава 17 Червень 2020
Понравилось как на рецепции меня встретили, все объяснили и показали где что находится.
Ярослав 04 Березень 2020
Довелося довго чекати візиту, тому що прямо переді мною прийняли пацієнта без черги.
5 chevron_right